Napisano 11 Grudzień 200618 l Autor Masz rację DINO. Ja idę w High-Tech. Po co robić na siłe coś co już przeminęło.
Napisano 12 Grudzień 200618 l Autor No to kończmy flaszke i do domu. Wczorajsza Spidówa, co o tym myslicie, to mój nowy styl.
Napisano 14 Grudzień 200618 l To co rysujesz na pewno moze być inspiracją, ale proponuje byś przeprowadził jeden z takich projektów dale poza etap szkiców.
Napisano 8 Styczeń 200718 l hehe widac ze kochasz swoja dziewczyne:D...podoba mi sie ciekawe sa te twoje audiczki choc posypala sie troche perspektywa...fele tez bym wymienil:)...migacz wymiata bardzo fajnie go wkomponowales w ten boczny panel:)
Napisano 30 Styczeń 200718 l Autor Nic nie komentujeta, ale cóż. Ja ciągle pracuje, i wrzucam teraz coś co miało byc syreną 2009. Ale koncepcja sie zmieniła.
Napisano 31 Styczeń 200718 l Autor Stachu napisał: wymiatasz :D gdzie ty się tego nauczyłeś? Ano ćwiczy sie, trza sie wyrabiać. Dzięki za komenta, chociaz ty jesteś moim komentatorem:) Co tam u ciebie? Pozdro Stasiek Trzym sie
Napisano 1 Luty 200718 l Autor To taki szybki sketch. Ołówkiem to mi zajął najwyżej 4 minuty, gorzej w psie, około 35 minut. Nie mialem czasu żeby to robić dłużej. I tak nic nie skomentujecie, wy tylko jakieś fantasy itd...:(
Napisano 1 Luty 200718 l no i super oto chodzi bardzo ladny szybki pomysl wielu spedziloby zdecydowanie wiecej czasu nad tym a efekt i tka bylby gorszy wrzucaj na cdna bo ciagle pierwsza strona z tymi samaymi pracami jest;)
Napisano 6 Luty 200718 l a no u mnie dobrze, też już coraz lepiej idzie ;] (niedłogo dam nowe pracki)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto