Skocz do zawartości

dom mobilny


duhh

Rekomendowane odpowiedzi

Inspiracji!:eek: Od tygodnia szukam po necie czegokolwiek o domu mobilnym(budynku, który w czasie można dostosowywać do zmieniającej się liczby użytkowników), gdyż tematem jest to mojego projektu w tym semestrze i.... kapa. Pomijając rodzime strony na których ciężko znależć w ogóle jakiś sensowny projekt tak żeby nie miał ślicznej lukarny , budy dla psa, czy innych "miłych dla oka dodatków":p , nie wiem gdzie mógłbym znaleźc jakieś informacje. Mam pare pomysłów ale nie wiem czy jest w ogóle sens się za to brać, więc chciałbym podpatrzeć jakieś rozwiązania i sprawdzić czy wogóle mysle w dobrym kierunku:D . Pliiiis rzućcie jakieś linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

otórz właśnie przeszukałem to forum, ale domek mobilny był potraktowany tylko jako minimalna przestrzeń do życia dla jednego człowieka, pomijając kwestię rodziny i rozbudowywania domu w czasie. Chociaż niektóre rozwiązania można by zastosować także do mojego projektu. Biloxi model home program to w sumie mniej więcej to, o co mi chodziło więc wielkie dzięki za nakierowanie na te stronkę:D : dom na konstrukcji szkieletowej dzielony na podstawowe moduły, umożliwiające zabudowę początkowo wolnych przestrzeni. Super:o . Biorę się do pracy, wrzucę rendery jak już będę coś miał( będzie można się powyżywac i objechać moje wizualki, no bo w sumie prezentuje poziom przedszkolny jeśli chodzi o maxa:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności