Skocz do zawartości

Muzeum Sztuki Współczesnej


Poison mar

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, witam

zabieram się za moj dyplom, temat... konkurs Muzeum Sztuki Współczesnej w Wawie (gotowe założenia, może troche duży temat... spoko),

troche szukam roznych informacji na temat tego typu obiektow, trzeba przeprowdzic jakies analizy :),

jeżeli macie jakies informacje, materiały dla Kunshaus w Graz, mam troche juz, także rysunki ale słabo czytelne (nie wiem czy były jakies artykuły w naszej polskiej prasie)... wielkie dzięki za jakiekolwiek informacje,

 

jeżeli ktos z was dysponuje jakims podkladem mapowym dla lokalizacji konkursowej (plac defilad) to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie, mam wyrys i wypis z planu - było to dołączone do regulaminu konkursu...

 

mile widziane jakiekolwiek wskazówki, komentarze do tematu

(wybieram się na przedmiotową lokalizacje w piątek 3 listopada)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

moje kolejne pytanie po owocnych poszukiwaniach materiałow do konkursu tyczy sie samego obiektu PKiN, elewacje widoki ktore pomogą mi zbudowac prosty model budynku...

prosze o informacje i pozdrawiam

 

 

o ile mi wiadomo , póki co organizatorzy konkursu nie przygotowali takich materiałów.

temat był poruszany i padła propozycja żeby przygotowali w ogóle cyfrowy model 3d pałacu kultury. moim zdaniem marne na to szanse, ale kto wie. same rysunki by się z pewnością przydały ale model moim zdaniem możesz sobie darować. szkoda na to czasu. renderingi wmontuj później w zdjęcia i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

Ja też będę robić dyplom z Muzeum Sztuki Współczesnej, tylko że nie będzie to konkurs w Wawie. Również " szukam roznych informacji na temat tego typu obiektow, trzeba przeprowdzic jakies analizy " więc chętnie wymienię się materiałami do właśnie takich analiz itp. które wiadomo muszą być. Tak więc czekam by nawiązać współpracę:> pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności