Skocz do zawartości

Moja pierwsza flashowa strona


veri_jr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno skończyłem prace nad moim pierwszym sitem w pełni wykonanym we flashu. Stronka zrobiona z dobrego serca za piwo dla kumpla ;). Praca ogólnie zajęła około 10 wieczorów. Musiałem się przy tym praktycznie od podstaw uczyć AS, ale jakoś poszło. Mam na dzieję, że jest chociaż "w miarę" ;). Ale jak nie jest to jedźcie po całości ;)

 

http://etam.one.pl/

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Stronka cienkawa - jedyne co fajne to trzęsący się obrazek. Pretensjonalny, ale spoko. Strona wygląda generalnei jak robiona w 90 latach.

nie korzystasz wogóle z flasha. Równie dobrze mogłabyć to strona zrobiona w html, z gifem w tle.

Jezeli prezentujesz obrazki, to prezentuj je w applecie, a nie w nowym oknie ..

 

Bardzo fajne zdjęcia.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, dostałem więcej sygnalów o tym, że strona jest mało czytelna. Pomyślę nad zmianami, bo chyba faktycznie są potrzebne. Dobre jest to, że mogę wymienić nawet cały layout bez naruszania zasobów strony. Jak coś to czekam na jeszcze jakieś ew. wskazówki, uwagi i propozycje.

 

EDIT: aha, a co do tego, że nie korzystam z flasha, to stronkę robiłem bardziej jako wprawkę. Chciałem się dowiedzieć "z czym się je" robienie styron we flashu. Czas na fajerwerki graficzne jeszcze kiedyś przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie chcę być niegrzeczny, ale mam wrażenie, że nie dowiedziałeś się z czym się je stronki we flashu ;) Myślę, że dowiedziałbyś się lepiej gdybyś wypasł ją jakimiś obleśnymi efektami, nie ważne jak oby więcej i więcej ruszania się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. O efektach mogę się dowiedzieć tworząc animacje, nie koniecznie stronki. Mi natomiast bardziej chodziło o taką podstawową formę oskryptowania. Tworzenie galerii, czytanie zewnętrznych plików, miniplayer do muzyki, własny algorytm do scrollingu tekstu (swoją drogą w tutorialach niepotrzebnie to tak komplikują...) itd. Przecież z taką "bazą" strony mogę zrobić wszystko wkładając tam jeszcze tyle efekciarstwa ile tylko bym chciał. Zawsze mogę też zabawić się podszlifowanie już istniejących skryptów itd. Przećwiczyłem tutaj pewne rozwiązania, które chciałem opanować i uważam, że ten cel akurat osiągnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności