Skocz do zawartości

Strona Główna - projekt


kborys

Rekomendowane odpowiedzi

Utknęłam. Nawet nie wiem czy mi się ten projekt podoba i nie mam pomysłu jak go zmienić. Proszę o bardzo konstruktywne uwagi i inspiracje

 

stronaglownape3.jpg

 

Pokazuje też intro, wcześniej zrobione, to akurat mi się podoba (ew poprawki będą dotyczyć czytelności tekstu-przyciemnie tło pod nim). Chciałabym być wierna temu stylowi na pozostałych podstronach, ale tak dobrze mi nie wychodzi.

 

wej347ciepoprawnezx7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Yo mi sie podoba :D fajny pomysł tylko troszkę text sie mało kontrastuje z tłem i troszkę menu mi sie nie podoba może gdybyś pomniejszył pomarańcz i pociągnął do końca znaczy żeb troszke luzu mu dać. Ale to tylko taka moja propozycja

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Shalivan: Menu też mi się nie podoba, myślałam wcześniej żeby dać je na pomorańcz (promieniście) ale się w końcu na to niezdecydowałam. Bardzo przeszkadza, że tekst jest nieczytelny? już bym wolała tego nie zmieniać.

Pozdro i dzięki za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeszkadza że tekst jest nieczytelny ?! No raczej ;) Tekst musi być czytelny, nawet bardziej niż elementy graficzne. Zawartość jest właśnie tym co chcesz przekazać i pokazać. Wyeksponowac. Spróbuj skupić się na początku na strukturze i treści, niech ona będzie priorytetowa, a potem zastanów się jak podać resztę.

 

Spróbuj wprowadzić oprócz teł obrazkowych i literek tła. Spróbuj podłożyć np. przeźroczyste czarne/szare tło pod kolumę tekstu. Możesz spróbować też zrobić tło z powiększonej ekstremalnie literki, skoro grasz już powiększonym nawiasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intro bardzo fajne. Sama zawartosc strony jest juz brzydka. Za jasny pierwszy element (pomaranczka) w stosunku do tla. Tekst malo czytelny. Posluchaj Maceo. Jego pomysl z tlem pod kolumne tekstu jest bardzo trafny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności