Skocz do zawartości

Animowanie bipedów


3grosze

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ho

Takie pytanko mam. Animuję sobie bipeda, typ podchodzi w miejsce, ma stanąć i stojąc wykonywać czynności rękami. No i się problem zaczyna gdyż, kiedy chcę zanimować typa, to mi wyskakuje komunikat, że nie mogę ruszać typem, po ostatnim kroku bipedowym. No i kurde pytanie jak to obejść, żeby stał zrobił co ma zrobić i poszedł w cholere dalej.

Wydaje mi się, że powinna być opcja "trwania" footstepa konkretnego, ale nie mogę się dogrzebać.

Woałbym nie animować ręcznie chodu, bo się potne krakersami przy paru ludkach naraz.

 

Help me, Obi-Wan Kenobi; you're my only hope ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zależności czasowe dla konretnego footstepa możesz edytować w TrackView. Po takiej edycji koniecznym pewnie będzie przelicznie kroków na nowo.

Najlepiej zerknij na wideotutoriale Waldemara Tabaki, bardzo fajnie przygotowane, moża sie z nich wiele nauczyć

http://exodus-art.com/html/linki_biped.htm

 

a czy bys mogl reuploadowac te linki? albo znasz albo ktos inny zna linki do podobnych wideotutoriali ?

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz co konkretnie Cię interesuje/w czym jest problem, wtedy forumowicze na pewno pomogą.

Można by też napisać maila do p. Waldemara Tabaki - może udostępni na nowo te tutoriale (są na prawdę bardzo dobre) lub podeśle płytę CD.

Ja tych tutków już nie mam u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności