Skocz do zawartości

Prezentacja real-time


SSn4k3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znam ktos moze programik, dobry i niezbyt wymagajacy sprzetowo, ktory potrafi w czasie rzeczywistym tworzyc prezentacje z kilku klipów video... Tzn mam np. klikanascie wycinkow klipow + jakies koncerty i chcialbym to na zywo na laptopiku wrzucac w poszegolnej kolejnosci + miec mozliwosci podgladu (chcialbym widziec go tylko ja na laptopie a nie na rzutniku mulitimedialnym) + jakies fajne efekty miedzy poszczegolnymi kawalkami... Uf, ale namieszałem, mam nadzieje ze ktos zrozumie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Windows Media Player ustawia Ci w kolejnosci :)

 

A tak na serio - rozwin to, co chcesz z tym zrobic, bo wydaje mi sie, ze zwykly player Ci wystarczy, zeby to poskladac (zmniejszasz w opcjach czas miedzy poszczegolnymi fragmentami) w jedno dluzsze przedstawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie imprezka w pubie, mam laptopa i rzutnik. Mam przygotowane jakies wycinki koncertow, teledyski itp. i chce je na zywca wrzucac na timeline, miec kontrole nad tym co bedzie po kolei odtwarzane + (podglad widoczny tylko na laptopie) + jakies fajne przejscia miedzy clipami. Nie chce wczesniej przygotowywac klipu i zgrywac go w 1 avi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności