Skocz do zawartości

Make human


FunnyBunny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z programem make human... włączam go i tam coś sobie robie, ale, właśnie skończyłem już i chce wyrenderować i tu jest problem... naciskam render i jakiś napis m isię pojawia; can't find render engine czy coś w tym stylu. Albo chce zapisać, to naciskam na save i jest napis; couldn't save press esc to return...

Pomóźcie. Proszę. A jeszce jedno czy make human jest odtwarzany w blendreze bo na www.makehuman.org coś tam jest dużo napisów o blenderze i właśnie może jak chce renderować to nie moge gdyż nie mam zainstalowanego blendera?? Pomóżcie prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

FunnyBunny: pewnie dlatego, że nie włączyłeś komputera. na litość boską! człowieku napisz coś więcej! czasy wróżek skończyły się wraz z nadejściem epoki parowej więc rozwiń swoją myśl głębiej a nie każ nam zgadywać dalszej treści posta....

 

poza tym zmien nazwe watku i zapoznaj sie z REGULAMINEM FORUM oraz zasadami dzialu w którym stworzyles watek.

 

"Make human" nic nie mówi o problemie z jakim się zetknąłeś co na przyszłość utrudni wyszukanie tego wątku w forumowej wyszukiwarce przez inne osoby.

 

Aby dokonac zmiany nazwy watku nalezy wyedytowac pierwszego posta i tam dokonac odpowiednich zmian.

 

W przypadku braku jakiejkolwiek reakcji watek zostanie usuniety.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności