Jump to content

Pomocy- potrzebuje Grafika

Recommended Posts

Tym krzykiem rozpaczy pragnę prosić was o pomoc!

Jestem organizatorem festiwalu Fire Nights - festiwalu o wielkich ambicjach i goszczącym wielkie sławy polskiej sceny rockowo-metalowo- punkowo- gothyckiej lecz niestety o nikłych środkach do realizacji ów festiwalu.

Totez piszę do was z prośba o pomoc!

Potrzebował bym kogoś kto (w zamian za no nie ukrywam nie za wysokie wynagrodzenie ) mógłby dla mnie stworzyć split reklamowy z elementami grafiki komputerowej - a tutaj widze naprawde wiele prac osób które maja talent dlatego akurat was proszę o pomoc

w założeniu jest najazd kamery na zachmurzone ciemne niebo, zaczyna padać deszcz ( ujecie na kałuże i wpadające do niej krople robiące na niej takie specyficzne kółka (na fizyce uczono mnie że to rozchodzenie fali ale fizyki już dawno nie maiłem wiec się mogło coś pozmieniać :) )

to czarne deszczowe niebo nagle zaczyna płonąc i również deszcz zamienia się w deszcz iskier czy płomieni, następnie najazd na konturowa mapę polski ( ciemna mapa ciemne tło i tylko srebrne lub białe kontury polski ) która to w niektórych miejscach ( miejscach w których znajdują sie miasta do których festiwal zagości ) powstają małe "zapłony " mniej więcej takie jak przy zapalaniu zapałki , następnie najazd albo na już normalne niebo albo na to płonące i napis "FESTIWAL FIRE NIGHTS więcej na ... " i tu adres mojej strony festiwalowej.

Osoby chętne do współpracy proszę o kontakt pod nr GG: 8845711 ,

ewentualnie pod nr tel. komórkowego 509 - 968 - 981 (po godz. 18 )

mój mail [email protected]

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Przewodniczący komitetu organizacyjnego festiwalu FIRE NIGHTS

Jarosław JARACZ Jędyczek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy