Skocz do zawartości

Adobe Premiere Pro


drem

Rekomendowane odpowiedzi

witam:]

szukam jakis tutoriali (najlepiej polskich) do programu premiere pro.

zalezy mi na zlaczeniu klatek filmowych w tym programie i zrobieniu w nim jakichs ciekawych efektow ale problem polega w tym ze ja ten program widze pierwszy raz na oczy xD mam czas do czwartku takze prosze o rady;)

mozecie sami cos o tym programie napisac np. jak stworzyc jakis fajny efekt (napewno komus sie przyda (w tym mi))

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

bo sluzy do montazu wielokanalowego w tym montazu niektorych efektow predefiniowanych (pare ich jest, a mozna zdefiniowac jeszcze kilka, ale wszystkie to manipulacje geometryczne obrazem, czyli zwijanie, skladanie i obracanie, takei do robienia przejsc meidzy kanalami), ale zasadniczo to jednak do montazu i oprocz tych gigabajtow ktore zajmuje potrzebuje tez bardzo wydajnego sprzetu zeby nie dreczyc uzytkownika :)

 

zaleta premiere jest bardzo dziarska wspolpraca z fotoszopem, czyli jest to narzedzie ktorym mozna odtworzyc, przetworzyc i zapisac po wyczyszczeniu z automatu i porpawieniu kolorow, balansow, jakosci...

jak sie uprzesz to efekty przy uzyciu tej pary zrobisz, ale do tego sluzy adobe after effects, tracking tam fajny i wogole kupa fajnych rzeczy... i z maxem wspolpracowac umie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności