Jump to content

FruityART - scena muzyczna - grafik potrzebny, 500 zł.


Recommended Posts

Witam

 

Serwis muzyczny FruityArt w związku ze zmianami (w tym również zmianą domeny i nazwy) poszukuje osoby, która przygotowałaby nową grafikę, która ładnie "ubierze" to, co istnieje obecnie, zaprojektuje logo zrobi layout/theme pod tą stronę.

 

Strona w obecnej formie egzystuje teraz pod adresem www.fruityart.org.

W ciągu 6 lat przeżyła już wiele zmian designu i w związku z przejściem na kod Mambo CMS zmuszeni byliśmy do porzucenia poprzedniej formy.

 

FruityArt zmienia nazwę na SoundLab (http://sndlab.com) i pod tą nazwę potrzebne będzie logo.

 

Serwer, kod (php, mysql, js, CGI, CSS, XHTML) są zapewnione przez nas w 100%, zapewniamy srodowisko devel/test/produkcja (różne maszyny), repozytorium SVN i swoje doświadczenie.

 

Dla tych, co nie znają strony FruityArt wyjaśniam, iż:

 

FruityArt jest wortalem muzycznym istniejącym od 2001 roku, wspierającym niezależnych muzyków, poprzez wzajemną wymianę doświadczeń, umiejętności oraz opinii. Jesteśmy również po to, by promować dobrą muzykę. SoundLab jest otwartą stroną zarówno dla artystów, bez względu na tworzony przez nich gatunek muzyki oraz używane instrumenty, hardware i software, jak również dla słuchaczy zainteresowanych niezależną sceną muzyczną.

 

Jeśli ktoś interesuje się polską sceną muzyczną to FruityArt powinno być znajome.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować około 500 zł. Wiemy, że jest to niewiele, ale jest to strona "niekomercyjna", czyli niezarabiająca na siebie i w pełni opiera się na naszej dobrowolnej pracy.

FruityArt jest ważnym i popularnym serwisem w swym zakresie tematycznym skupiającym około 1000 aktywnych użytkowników/artystów więc proszę również o poważne potraktowanie tej sprawy.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą czy to jednorazową czy też stałą (ale to już bardziej hobbistycznie dla tych, co interesują się sceną muzyczną) przy dalszym kreowaniu serwisu proszę o kontakt najlepiej przez gg lub maila.

 

gg 3498170

 

email: [email protected]

 

pozdrawiam

 

Blasi

 

FruityArt

http://www.fruityart.org

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy