Skocz do zawartości

Trochę zapomniany konkurs Paradyż&Villa


Jezebel

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza wrzuta z tego konkursu. praca powstawała na "wariackich papierach" tydzień przed końcem konkursu olśniło nas, że czemu nie? można spróbować. koncepcja salonu kąpielowego powstała naprawdę w 10-15 minut. technika Max + VRay + Photoshop.

teraz jak na to patrzę to parę rzeczy bym poprawił...

komentujcie ile wlezie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oryginalne jest rozwiazanie wanny i prysznica za pomoca falującej posadzki - dopiero tu tak naprawde widac ze zostaly uzyte jakies płytki (ostatnie ujecie), na innych ujeciach za dlugo trzeba sie domyslac o co wogóle chodzi (troche pewnie jest to spowodowane tymi wszystkimi bajerami typu odbicicia, odlaski itp). Duuży + za ten prysznic i fale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt jak na tydzień czasu,i zespół ludzi panie Krzysztofie,Grzegorzu i Arturze - kiepski.

przyjmuję słowa krytyki, tak jak pisałem wcześniej pomysł na konkurs wypalił nagle i szczerze mówiąc nie liczyliśmy że coś wywalczymy. co do chaosu na planszy to zgadzam się, dzisiaj zrobilibyśmy to inaczej. bardziej dopracowalibyśmy tekstury bo faktycznie zlewają się miejscami. inaczej dobralibyśmy ujęcia i kolor podkładu - biała plansza to niewypał, jednak na czarnym tle i błyszczącym papierze plansza prezentuje się zdecydowanie lepiej.

A tak apropos w najnowszej Villi jest sprostowanie, bo z poprzedniej dowiedziałem się że przez całe dotychczasowe życie żyłem w niewiedzy myśląc że mam inaczej na imię, a tu nagle bingo! nazywam się Krzysztof :eek:. A tak wogóle i na marginesie wielkie brawa dla organizatorów - takiego bajzlu organizacyjnego dawno nie widziałem ...

czy ktoś jeszcze brał udział w tym konkursie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności