Skocz do zawartości

siatka z trójkątów na poly


carlosss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zgred-->nie o to chodzi, ale dzięki za rade, wrzuciłem to do innego programu jako objekt ale nie zauważyłem ze zamiast poly jest triangulation pózniej jak już obrobiłem co zajęło trochę czasu wrzuciłem do maxa a tu te trójkąty więc może jakiś modyfikator który mi zrobi tak jak było zanim exportowałem i z tym co zrobiłem w tamtym programie wrzuciwszy do maxa :P

 

 

 

tweety --> u mnie na końcu tego łańcuszka jest "use triangle strips" wyłączam i nic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowisz ze importowales / exportowales to pewnie tak. Ale po stwierdzeniu "do innego programu" daje tyle informacji że jedyne co mozna odpowiedziec to: tak pewnie jakas opcja w tym exporterze odpowiada za triangulacje mesha podczas exportu, a może jakas opcja w imporcie to zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exportowałem jako triangular niestety, do zbrusha tam trochę pozmieniałem siatkę i wrzuciłem jako obiekt do maxa i tak jak exprotowalem z triangular to tak dostałem niestety ;p może w zbrushu da się to zmienić ? importowałem i nie ma już takiej opcji zeby zmienić na poly ;/

 

ehh chyba muszę jeszcze raz zbrushować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy max nie ma czasem modyfikatora convert to poly? tam można go jakoś ustawić na gabaryty otrzymanych poly (tj, ile ma być wierzchołków). Nie wiem, czy się to nada, bo nigdy tego modyfikatora nie stosowałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności