Jump to content

Poszukiwani: Graficy do gry cRPG


Kaczorkc
 Share

Recommended Posts

Witaj !

 

Jeżeli jesteś osobą, która zna się na grafice oraz jesteś zainteresowany współtworzeniem powstającej gry cRPG to najpewniej właśnie z Tobą chcemy się skontaktować.

Nasz zespół przyjął sobie za cel stworzenie czegoś unikatowego na wtórnym rynku gier komputerowych, w szczególności cRPG. Zakładamy przecieranie nowych ścieżek i pracę na podłożu nowo kreowanych założeń. Liczymy, że uda nam się osiągnąć "Alternatywę" dla wyświechtanych szablonów i nudnych ścieżek tematycznych.

 

Kogo potrzebujemy ?

- Artystów radzących sobie z rysunkiem koncepcyjnym ukierunkowanym pod 3D na podstawie opisów i wstępnych założeń. Oczekujemy dużej inwencji twórczej i świeżego spojrzenia.

- Specjalistów od tworzenia tekstur i elementów tła, którzy posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z siatkami 3D. Mile widziane doświadczenie w pracy z programami do modelowania 3D (3dmax, blender).

 

Oferujemy udział w rozwijającym się projekcie niekomercyjnej gry komputerowej umiejscowionej w świecie, o okresie przełomu średniowiecza, wypełnionego magią, mistycyzmem i unikalną sytuacją historyczną.

Obecnie zespół składa się z ponad tuzina osób, na które składają się programiści, scenarzyści oraz graficy sceny 3D.

 

Jesteś zainteresowany lub masz konkretne pytania ?

Pisz na maila :

[email protected]

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy