Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Ostatnia wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Wreszcie postanowiłem wziąć udział w bitwie, dotrwać do końca i mam nadzieję skończyć ten projekt :)

Myślałem dłuuugo nad tym tematem, przychodziły mi różne koncepcie do głowy.. no ale w końcu wygrał pomysł mojej kochanej dziewczyny :P :*

Tak wiec tematem mojej sceny będzie scena z końca wojny toczącej się w przyszłości - między ludźmi i robotami. Praca będzie przedstawiać zniszczone miasto, palące jeszcze się budynki, roboty, zabitych żołnierzy etc... na pierwszym planie będzie ostatnia żywa mała roślinka - jakiś ładny kwiatuszek i rozbita doniczka. (kamera bedzie znajdowała sie w budynku - na parterze lub na jakimś wyższym piętrze przy rozbitej ścianie). Nad kwiatuszkiem będzie latać jakaś mechaniczna pszczółka, insekt czy jakiś ptaszek a zza kamery będzie widoczna wyciągnięta trochę pokrwawiona ręka (pewnie jakiegoś żołnierza) w stronę owego kwiatuszka. Ma ona przedstawiać zniszczony świat, którego ostatnie piękno stanowi coś małego, coś, na co w życiu codziennym nie zwracamy prawie uwagi :)

Ogólnie zamysł tego projektu będzie sie zapewne nieco zmieniał wraz z upływem czasu ale zarys już widzicie :) Z powodu małej ilości czasu w tygodniu updaty będę zamieszczał raczej w weekendy :) Komentarze i uwagi zawsze mile widziane i słyszane :):P

Powodzenia wszystkim biorącym udział w bitwie!:)

 

a tu szkic (szybki szkic:P)

koncept2lt9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności