Skocz do zawartości

Łączenie dwóch obiektów w jeden ....


FiliPsH

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

W Maxie bawię się od niedawna (jakieś może 30 godzin spędzone przy monitorze) ale już cos tam potrafię ZROBIC :> , moje pytanie brzmi ... Jak w 3ds max 5 można ze sobą połączyć dwa obiekty w jeden obiekt ???? bo modeluje właśnie sobie widelec ;) ale problem jest taki ze nie mogę go wymodelować ponieważ mój widelec składa się z 2 warstw których nie potrafię połaczyc w jedną całość :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehehe coś mi się walnęło :)(jak zwykle) to jest łyżeczka a nie żadne widelec :D ...No a „SKRIN’ jak widać.... nie jest to zapewne najładniejsza łyżka na świecie ;) ale jak na pierwszy raz to CHYBA wmiare styknie :P więc może teraz mi ktoś powie jak połączyć te dwie warstwy łyżeczki w jeden obiekt ?? .. i to w miare możliwość szybko bo ciągle siedzę w jednym momęcie moich prac bo niemoge tej jeb*** a może ktoś zna inny w miarę prosty sposób na zrobienie łyżeczki :D ???? bede wdzieczny za jakiekolwiek podpowiedzi i ocene czy łyzka wygląda na łyżkę :) jak mi pomożecie to z checią wkleje gotową łyżeczkę do tego teamtu zeby się pochwalić :) .. ok czekam na odpowiedzi ...

 

lyzka.jpg

 

z poważaniem [lol2] FiliP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje przeczytać dokładnie jeszcze raz tego tutoriala z którego korzystasz :)...

to wygląda mi jak żywcem zrobone z ksiązeczki \"Matrix jak to zrobić\" można ją było z netu albo z gazety...Rysunki toczka w toczkę z tamtąd... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzak :) to właśnie z tamtą :D dokładniej z osloskopu jak ktoś kojarzy ;) .. No ale problem taki .. jest „”zaznacz zatem cała połowę łyżki , z widoku TOP po wina zmienić kolor na czerwony , a w bocznym menu znaj przycisk miror , następnie opcje COPY, a obok ikonę odbicia poziomego . NA koniec wciśnij przycisk mirror a wtedy powinno pojawić się dobie łyżki .. bla bla bla Przesuń skopiowaną połówkę tak aby dwa końce się stykały . Pojawi się wówczas pytanie czy połączyć końcówki wiesz kołków....” i gówno prawda ; ( ja mam chyba jakiegoś DOWNA bo mnie się nic nie pyta ;

 

 

łyzeczka zrobiona innym sposobem :) na który wpadłem sam aktualnie wygląda tak ale nadal niema ona GRUBOŚĆi :( eh jak narazie to marne mam te początki albo za szybko sie biorę za takie trudne żeczy jak wymodelowanie łyżki :)

 

 

lyzka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności