Skocz do zawartości

Przygody Patyczaków by Boss&Mnich


Gość Boss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Boss

Witam, chciałbym oddać pod waszą ocenę animacje wykonane przezemnie i przez mojego kolegę. Dopiero zaczynamy zabawę w takie "filmiki" dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Nasza I(klik) oraz II(klik)praca, nie są rewelacyjne. Gdyż nie mieliśmy jeszcze doświadczenia. W filmiku niżej, nastąpił wyraźny postęp, filmiki chodzą szybciej, oraz została dodana grafika.

Poniżej zamieszczam recenzje naszego 3 filmiku.

Chcielibyśmy również prosić, o uwagi dotyczące filmików, abyśmy mogli je uwzględnić przy tworzeniu kolejnych filmików. Za wszystko serdecznie dziękujemy !

 

 

Wraz z kolegą. Który wymiyślił scenariusz częściowo. Powstała 3 część przygód naszego "Patyczaka". Film powstał tak szybko, gdyż kolega chciał zobaczyć ten program ;) A, że obiecałem kolejną wersje przygód patyczaka, pokazałem mu jak się robi właśnie na tym odcinku ;)

 

W filmiku zobaczymy:

Naszego patyczaka, który walczy z przeciwnikiem. Przeciwnik w tym odcinku wyposażony jest w kij.

Nie zabraknie oczywiście serii "Siekiera" i "Nabój", którą widzieliśmy na końcu 2 poprzednich filmików.

Film od lat 12 ;)

Jest oczywiście dodana lepsza grafika.

Film chodzi ciut szybciej, jednak bez rewelacji ;)

 

W następnej wersji postaram się dodać napisy końcowe, niestety wpierw musze się dowiedzieć jak :D

Zapraszam do oglądania

Podaje w formie linku, ze względu na moją przedmowe :D

Wersja z głosem:

Wersja bez głosu:

Przygody Patyczaka. Odcinek numer 3. KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe. No nie jest to mistrzostwo swiata i widac, ze dopiero zaczynacie. Ale fajnie, ze cos robicie i macie z tego radoche.

 

Polecam jakas ksiazke o animacji klasycznej (najlepiej Animators Survival Kit, do kupienia na Amazonie, ale moze i ktos sprzedaje na Allegro), zeby poznac podstawy, pewne zasady. Wtedy na pewno Wasze animacje beda lepsze:)

 

Nie zniechecajcie sie i tworzcie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności