Skocz do zawartości

WIP Blaszane Moznstum by Kuba


JakóbM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łukasz Jaskólski oj dzieki Łukasz .. hmm mniniaturke dołanczam.. a i dorzucam kolejne etapy ..

 

Szczerze mowiac to kiepsko sie to robi myszka ...

 

Z tego miejsca Pozdrawiam!! LACEDEMONA ,AmRUn'a,ManiakaS i Biglegowskiego- Ktorych maltretuje od pewnego czasu na gadu ..

mam nadzieje ze chociaz jedno z moich pytan miało ses ...

Hmm prace chyba po skonczenniu albo w trakcie dam mojej pani od Woku bo ino koniec roku sie z blirza a ocena nie jest za dobra :D ...

Przepraszam za orty ..

 

A ty C.D

 

2001229134309889741_rs.jpg

 

2001274918034868261_rs.jpg

 

2001258812170458563_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho! Chyba ktos mnie wola ;)

 

A serio, to pierwszy szkic jest rewelacyjny jak dla mnie. Jakos do mnie przemawia. Po pierwsze przez zbicie calosci w jeden ciekawy ksztalt przez co czyta sie obrazek od ogolu do szczegolu. Po drugie sa fajne kontrasty, duza-gruba-stara postac i mala-drobna-mloda postac. Wielkie oczy, male oczy itp. Do tego dochodza ciekawe, osobliwe grymasy twarzy, ktore zlapales w szkicu. Ale faktem jest, ze czesto traci sie je przy wejsciu w detal.

 

W tej aktualnej wersji troche zatarly sie te kontrasty oraz zgubila sie relacja miedzy obiema postaciami. W szkicu byla moze troche absurdalna, ale mocno wyczuwalna i intrygujaca. Mam tu na mysli relacje psychologiczna a nie graficzna, formalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności