Skocz do zawartości

Layout: Strona Gildiowa - mój pierwszy layout.


Athalus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

brzydkie zaokraglenia w rogach rażą, pasek przewijania zachodzi an tekst, tło jest za duże w stosunku do wypełnienia - rozwiązałeś to zupełnie nieekonomicznie. Czcionki i układ są ok, ale całość usilnie psują ww. błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogi jak juz wyzej ktos wspomnial i ta twoja czesc (nie mowie o zdjeciu w tle) czyli sam szablon zbyt monotonny

 

+musisz solidnie popracowac nad kodem bo w tej chwili wyglada to fatalnie

np. pod opera strona sie calkiem rozlatuje, rozjezdza etc

 

poza tym w3 mowi:

This page is not Valid (no Doctype found)!

Failed validation, 19 errors

 

nawet doctype brakuje ;f

radze poczytac: kurs.browsehappy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuej za uwagi, wlasnie nie wiem jak zrobic by galeria pojawiala sie na caly ekran, ale target="new" nie dziala w przypadku lightboxa ktorego uzylem w galeri, wiecie moze jak to rozwiazac ? co do kodu to wiem bo jestem w tym zielony i to byla pierwsza strona ktora zrobilem i stycznosc z html.Suwak poprawie i zaokraglenia tez , moze macie jakies pomysly na te zaokraglenia ? z checia wysl;ucham waszych pomyslow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Troche' Ci sie rozjezdza www, zle uzyte JS'y, iframe'y :/

 

-3/6

 

edit:

Jezeli cos tniesz w PS'ie, to pozniej obrabiaj kod w dowolnym edytorze HTML!

 



1. Guild Master ma zawsze 
racje.                                                                            
2. Jeśli nie ma racji ,patrz punkt pierwszy.                                                                
3. W gildii sporo jest ludzi "z różnych zakątków świata" (różne serwery) i jako 
tako krótko większość ze sobą gra. W związku z tym mogą różne "nieporozumienia" 
powstawać między graczami. Chodzi jednak o to aby umieć je wyjaśniać. Chce 
stworzyć zgraną gildie, więc dobrze by było jakbyście mi w tym pomagali.                                                                                                                   4. W gildii obowiązuje absolutny zakaz kradzieży i handlu. Jeśli dowiem się że 
ktoś z kimś w gildii handluje, oboje czeka natychmiastowe opuszczenie gildii.     
5. Itemy z wypraw podnosi GLM i on je rozdziela w zależności od levelu, wkładu w 
hunt oraz aktywność w huntach. Gdy nie jest obecny, item zabiera najwyższy lvl 
dla którego dany item podlega.                                                                        
6. Przed odejściem z gildii należy zwrócić wszystkie gildiowe itemy. Za item 
gildiowy uznaje się taki,który poleciał w obecności GLM-a , lub item który się 
od niego dostało.                                                                                                         
7. Staramy sobie pomagać nawzajem, nie mówię tylko o tym gdy ktoś z innej gildii 
atakuje, lecz również o pomocy ze zdobyciem jakiegoś przedmiotu,książki,bio, 
etc.                                                                                      
8. Nie sępimy o itemy ani nie wyciągamy od nikogo itemów. To samo z expem. 9. 
Jeśli poleci nam jakiś item pomyślmy czy nie przyda się w gildii. Co zrobicie ze 
swoim itemem to oczywiście wasza sprawa, jednak pamiętajcie że ja nie będę wobec 
czegoś takiego obojętny. Nie liczcie w takim wypadku na itemy od gildii.                                                                                                                             
10. Nie rozmawiamy z innymi gildiami na temat dropów i bossów, które lejemy - 
wszystko zostaje w gildii.                                                                                        
11. Nie wdajemy się w kłótnie, nie zabijamy graczy z własnej gildii (chyba że 
mamy umówione PvP).Nie lejemy jeśli ktoś jest "red" i "afk (away from 
keyboard)"- nawet z innej gildii.                                                                              12. W DS każda klasa nosi zbroje/szaty w innym kolorze. I tak wary - czarne,  wizy - ciemno czerwone, tao - ciemno zielone.

O czyms takim jak listy slyszales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności