Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

ktora karta bedzie wydajniejsza w Maxie? Inforamcje jakie znalazlem o tych kartach

FireGL V5200 - 12 potokolow pikselowych, 5 jednostek vertex shader, PCI Express współpracuje z 256 MB pamięci wideo. Szerokość szyny pamięci to 128 bitów.

Natomiast Quadro 570M - PowerMizer 7,0, Przepustowość pamięci graficznej-Do 22,4 GB/s, Technologia GPU dla wizualizacji, Shader Model 4,0. Interfejs pamięci - 128 bitow, Wielkość pamięci - 256Mb.

 

Chodzi o karte mobilna do laptopa :)

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor

eh..czytalem ale chodzi wlasnie o to ze nie umiem na podstawie tego zbyt duzo wywnioskowac :( rozumiem ze Quadro 570M bedzie lepsza, ale czy ta roznica jest jakas znaczaca czy sa to prawie odpowiedniki.

Napisano
  • Autor

gadalem z gosciem z jakiegos sklepu internetowego i powiedzial mi ze sa to karty bardzo do siebie zblizone? tylko jedna bardziej nadaje sie do maxa a druga do maya :/ ciezko jednak cokolwiek z tego wywnioskowac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności