Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem pc'eta


Gość Zloty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupilem nowy komputer, a mianowicie :

Geforce 7900 GS GALAXY

2GB ram DDR II 800Mhz A Data

Zasilacz Chiftec GS-450AA

MSI K9N Neo-F nForce 550 SAM2 i

ATHLON 64 x2 3800+ BOX

dysk mam 80 gb normalny

 

z powodu tego ze dysk nie moge podlaczyc pod SATA, podlaczam go pod IDE1 wlacznie z napedem DVD i problem polega na tym, ze raz komputer nie wlaczy monitora, raz wlaczy i pokaze sie okienko startowe plyty gł. MSI w ktorej dowiem sie jak wlaczyc biosa ;/ a raz instalacja sie właczy ale zwiesza sie coraz to w innych miejsach, a to po skopiowaniu plikow, a to przy samym instalowaniu urzadzenia...Dziwne jest ze nie zwiesza sie calkowicie, tzn nie ze nie moge ruszac mycha, tylko tak ze sama czynnosc przedluza sie w nieskonczonosc - zupelnie irytujace. Probowalem wlaczyc kompa bez dvd, bywa roznie, ale glownie to samo co z dvd. W desperacji kupilem kontroler SATA+PATA PCI, dzieki niemu mialem niby szybko zalatwic ten problem, z tym ze nie mam zielonego pojecia jak ma mto wlaczyc. Po podlaczeniu go do plyty, wlozeniu tasmy 40zylowej (innej nie moge) w biosie nie wykrywa mi to jako sprzet ale moge jedynie kolejnosc wlaczania ustawic tego urzadzenia jako pierwsza, z tym ze urzadzenia, ale nie dvd ;/.

Jestem w kropce, ma ktos pojecie o co chodzi? moze sprzet sie kluci? cokolwiek ;/

Bede wdzieczny za kazda pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności