Skocz do zawartości

surface


Gość IrON

Rekomendowane odpowiedzi

cholera ile siedze w 3ds nie wiem, jak zrobic porzadnie twarz w surface - robie poszczegolne profile twarzy z linii, potem je lacze w jeden wielki ksztalt twarzy (jeden obiekt), a tu nadal pojawia mi sie jakies glupie dziura w jakiejs czesci - moze te linie sa zle polaczone - no ale sam nie wiem - czekam na porade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Porada nr 1: przeczytaj regulamin i sie dostosuj. Witam na forum, gdzie panuja pewne zasady.

 

Porada nr 2 (do ktorej sam bys doszedl po przeczytaniu regulaminu): przeczytaj FAQ, gdzie VGT ladnie opisal problemy zwiazane z Surface, oraz sposoby, jak sobie z nimi radzic.

 

Porada nr 3: przeczytaj regulamin, szczegolnie czesc o zadawaniu pytan i nazywaniu watkow.

 

Porada nr 4 (do ktorej sam bys doszedl, po poradzie nr 3): lepiej przedstawiaj swoj problem, najlepiej zamieszczajac jakies screeny. Jasnowidz umarl, wiec nie wiemy, czy problemy pojawiaja sie z powodu braku jednego vertexa, czy odwroconej kolejnosci.

 

Porada nr 5: przeczytaj regulamin, jezeli jeszcze tego nie zrobiles, a jezeli zrobiles, to przeczytaj jeszcze raz.

 

(ja go czytam codziennie przed snem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności