Skocz do zawartości

Krasnoludzki Zabójca Trolli - pokolorowany w PS


Tlaloc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Praca jest troche płaska mimo ze próbowałes nadac głębi poprzez reflekty i cienie. Przede wszsytkim nie czuc zadnych naturalnych cieni, rzucanych przez poszczególne części ciała postaci.no i topór ma strasznie zachwiana przestrzenność i zlewa sie zbyt z postacią przez co jest mało wyraźny. To ogółem, popracuj nad rysunkiem jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem dawac jakies cienie nachodzcych na siebie czesci zbroi itp. Boje sie ze jak zaczne dodawac cienie to mi sie zrobi z tego jedna wielka czarna plama ;p

 

Odrobine teraz podkolorwalem i porawilem topor mysle ze na lepszy

 

 

kras1a.jpg

 

Musze teraz runy poprawic bo jak je pomnieszylem kiepsko wygladaja ;) a teraz nie mam czasu wiec wrzucam tak jak jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że główny zarzut to rozjaśnianie białym a przyciamnianie czarnym - mam tą samom manie dlatego tu wiecej pracek nie wrzucam... :)

 

dla mnie zarzut taki, że za chiny ludowe i pół ameryki nie widzę związku z Troll Slayerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ucz sie ucz :) ale nie o kontrasty chodzi. Ogolnie staraj sie unikac czerni w wszelkich próbach dodawania cienia.

Masz tu bardzo szybciutka propozycje jak sobie z tym radzic. Dodawaj odcieni barwy w różnym nasyceniu, ciepłym zimnym.

 

Co do troll slayera kazdy w sumie interpretuje postaci na swój gust, szkic giorgione boowa do niego z tym :) No a kolorki za puste są, pracuj pracuj wiem ze mycha to jak kula u nogi ale od czegos zacząc trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakladam nowego tematu, tylku umieszcze moje dzielo tutaj - tematy w zasadzie podobne - tym razem krasnoludzki kusznik :)

 

Szkic jak poprzednio - Giorgione

Narzedzia Photoshop 7 + myszka :/

 

Moim zdaniem ta prace jest lpesza niz poprzednia, ale czekam na konstruktywna krytyke i rady jesli cos jest zle. :)

Narazie mam problemy z broda i dymem z papierosa i niebardzo potrafie to narysowac :)

 

 

kras0a.jpgkras2a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności