Skocz do zawartości

Scena 3d: Bakteria


Gość Połki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje tempo prac, to mozna by to nazwać speedem:D Chciałem sobie zrobic scenkę organiczną... taką trochę nierealną i coś takiego powstało. Więcej już mi było ciężko dodać, bo komp powiedział dziękuję:) A zwie się on PII233[lol2]

bakteria-small.jpg

Acha i jak ktoś chce, to tu jest w wyższej rozdzielczości:

http://members.lycos.co.uk/pouki/galeria/bakteria-hires.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No robiłem z dofem, ale coś mi się antialias chrzanił na niektórych krawędziach, więc zrezygnowałem:/ Ale w sumie, może podmienię obrazek na wersję z tym dofem, wprawdzie to nie WIP, ale nikt nie zauważy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest skomplikowana, ale efekt jest bardzo ciekawy te latajace bale przypominaja mi strzaly wystrzelone z oddzialu licznikw, ale moze to tko moje skojarzeina, ogolnie to ciekaa, z tego co widze to jak jeszcze malo zajmujaca to bardzo dobrze pracka. mi sie podoba, nie powala, ale jest ciekawa. a co do dofa to w zaleznosci jaki to render moge to na mim kombajnie puscic jak chcesz. nie place za prad, a sesja teraz blisko to komp stoi odlogiem, wiec moze cos rendernąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Hehe, myślałem, że nikt tu nie zagląda:) Dzięki za komentarze:D O dziwo na tym moim złomie scena renderuje się jednynie 18min., więc mógłbym spokojnie dodac dofa, ale no nie wiem... Nigdy nie udało mi się go opanować[killer] Zawsze te piksle na krawędziach. Czytałem tutki o tym dofie i robiłem... Ale w moich scenach nie działaja prawidłowo:/ Renderowałem to scanlinem na maxie 4.26:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności