Skocz do zawartości

Animator 3d - Maya - potrzebne szybkie korepetycje w zakresie podstaw animowania.


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osoby, ktora wytlumaczylaby mi i pokierowala przez podstawy animowania, a raczej tylko i wylacznie kwestii technicznej w Maya.

Rezultatem takiej wspolpracy ma byc walk cycle, a musi byc to skonczone na poniedzialek, 10.09.07.

Gdy mowie 'korepetycje' - mam na mysli kogos, kto poswieci wystarczajaco czasu, aby mi przekazac brakujaca mi wiedze - w sposob do uzgodnienia - skype, gg, telefony (moge bezproblemowo dzwonic na telefony stacjonarne, jesli zajdzie potrzeba). Za oplata, takze do uzgodnienia - najlepiej gdyby taka osoba miala konto w PayPalu (jesli nie ma, bardzo latwo zalozyc) - wtedy i placenie przebiegaloby super plynnie.

Teraz kilka slow o co dokladnie chodzi. Potrzebuje by nauczono mnie, wyjasniono w jaki sposob ustawiac modelem pozy, jak w fk, jak w ik, jak stawiac keyframe, moze jakies podpowiedzi do tego. Samej nauki animacyjnej, teorii, jak mniemam - nie potrzebuje, przynajmniej teraz, bo walkuje to juz od roku, i jakiestam pojecie mam o tym, jak chce zeby to wygladalo, i jak wygladac nie powinno.

Jesli jestes zainteresowany, i masz czas w ten weekend - daj znac.

--------

[email protected]

gg: 5521469

skype: michael7s

--------

Dzieki za czytanie, Aef.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności