Skocz do zawartości

Import/Export z 4.2 do R3


Zanni

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec mam problem od pewnego czasu bawie sie w robienie modeli domow itp go gry gta:vc i tak sie nie fortunie sklada ze expotery sa napisanie tylko do 3dsmR3 i w innch wersjach(wyzszych) nie dzialaja, a tak sie sklada ze moj R3 zawsze strasznie swirowal np robie jakis model i po zapisaniu go nie moge go otworzyc bo jak wybieram plik i juz mam klikac otworz to program sie zamykal :/ wiec przezucilem sie na 3dsm4.2. Zamierzalem robic modele w 4.2 po czym wlaczac R3 i tam je exportowac do pliku dff uzywanego przez gre jednak tu trafilem wlasnie na problem. Zapisane modele w 4.2 nie otwieraja sie w R3, gdy wybieram plik i robie otworz to nic sie nie dzieje(mozliwe ze to wina R3 ale nie mam gdzie tego sprawdzic gdzyz mala kto dzis juz uzywa R3) prubowalem je exporowac na rozne sposoby ale zawsze to samo - model sie pojawial jednak nie ladowaly sie textury(pliki 3DS i textury zanajduja sie w jednym katalogu).

I tu moje pytanie jak zrobic by model zrobiony w 4.2 otwieral sie w R3 wraz z texturami, moze sa jakies pluginy czy cos o czym nie wiem, licze na wasza pomoc.

Pamietam ze w corelu przy zapisywaniu wybieralo sie w jakiej wesji corela ma byc plik zapisany, morze jest cos takiego do 3dsm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności