Skocz do zawartości

Layout: Layout do ocenki


pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oczywiście dopiero zaczałem nad nim działać . Nie chciał bym za wiele nad nim spędzic czasu .Moze podpowiecie mi w jaki powinienem isc kolor zeby nie bylo mdle i dobrze sie kaponowalo z fotkami (cienie usune spod tekstu ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sprobuj z kolorem bardziej w stare zloto, mniej zieleni.

zmniejsz czcionke w menu, ambasador troche w dol zeby zszedl z tej linii i bardziej wyeksponuj.zagospodaruj troche ta przestrzen po lewej bo prawa strona ciazy, albo prawa odciaz.

moze dodaj troche polysku w menu i zmien czcionke w mailu.

to tak na pierwszy rzut oka. oczywiscie imo;)

 

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typo jest straszna! :o Generalnie layout jest średni.. kolory odwazne jak na firm grawerską.. myślę, że klient dużo bardziej ucieszyłby się z jakiejś "firmówki-biznesówki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wczesniej pisali... czcionka slaba... nie lepiej by to wygladalo gdyby czcionka w tresci strony byla verdana? po co kombinowac z obrazkami... w logo podoba mi sie top tylko zmien te kolory... sam nie mam pojecia co by pasowalo, musial bym przysiasc przed takim projektem... menu jakos mi nie podchodzi... sprobuj z nim jeszcze cos zakombinowac... zmniejsz i zmien czcionke w menu...

 

moim zdaniem mozna by bylo poprawic jeszcze stopke...

 

ogolne wrazenie nie jest zle...tylko kolorki strasznie raza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czcionki mi sie nie podobaja -sa 2 z tego co widze , jakies duze , jestem jakos zwolennikiem FFF ktore maja wielksoc 8 pix

nie podobaja mi sie kolory - po 3 minutach dostaje sie po oczach

zestawienie kanciatych elementow i tych luczkow nie jest chyba jakims trafnym zagraniem

nie wiem jak z dynamika na stronie , z odzwiekami i muzyka w tle , ze spodobem pojawiania sie rzeczy , przejsciami ..

layout jak dla mnie 3+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred nie wszystko złoto co się świeci.

Co do stronki to podziałam jeszcze z kolorkiem. Czy jezeli zawołam za stronke 300-400zł czy bedzie to zbyt wygórowana cena ?? Ktos się pytał czy będą dzwięki albo animacje - NIE będzie to strona statyczna (klient takiej oczekuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności