Skocz do zawartości

Bootcfg


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - klejnyt mały problem - miałem 2 windy xp na kompie, jedna walnieta druga dobra, brat haker chcial przestawic aby automatycznie byl uruchamiany ten dzialajacy - z tego co wiem to za pomoca bootcfg przestawił timeout dla jednego z nich na 0 - co gorsza nie dla tego sprawnego, teraz komp nie uruchamia sie wogole bo tamta winda miała jakiegos buga i resetuje sie na starcie.

 

Macie jakies sugestie ?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ewentualnie jeśli powyższe metody nie przyniosą rezultatów (bywa tak, że z niektórych dystrybucji linuxa nie da się modyfikować zawartości dysku już istniejącej, gdyż pliki są chronione, a zabawa z konsolą xp nierzadko bywa ciężka), to najpewniejszą metodą jest po prostu podpięcie dysku pod inny komputr i wyedytowanie wszystkiego, czego dusza zapragnie.

 

Jedynym problemem w takim wypadku, który przychodzi mi do głowy, to ewentualność, gdy Twoje pliki są chronione i przypisane do innego użytkownika (bez permissions do modyfikacji). Wtedy winda się zbulwersuje. Ale wchodzisz przy starcie w tryb awaryjny, i tam będzie możliwość zmiany właściciela plików, a co za tym idzie, przypisania nowych uprawnień (jak dobrze pamiętam RMB na pliki i properties).

 

Powodzenia:]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności