Skocz do zawartości

Wiz: A może tak na początek ... kuchnia


noszki

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

 

kuch_014.jpg

 

lustrzane kuleczki w vrayu juz mnie nudza, takze pora na kolejny etap nauki, takze zamieszczam tutaj w miare wymodelowana kuchnie. Oczywisce nie jestem zadowolony z efektu, bo jest jakas taka dziwna, bez duszy ( pomijajac garnki i ekspres do kawy ), ale wydaje mi sie ze jest to po prostu wina zlych materialow i oswietlenia (chociaz co tu duzo kombinowac z oswietleniem - z jednego okna i z drugiego i tyle ).

 

z rzeczy ktore mnie draznia, to to ze sufit nigdy nie jest bialy...

 

kuch_015.jpg

 

prosze o jakas namiastke informacji zebym mogl isc dalej do przodu z ta kuchnia, bo czasami mam wrazenie ze sie cofam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Z oświetleniem można bardzo dużo zrobić - wierz mi na słowo :)

Materiały, a co najmniej mapowanie jest stanowczo do poprawy. Mam też wrażenie że proporcje troszkę są inne w rzeczywistości. Poza tym duszy nie ma bo nic sie nie dzieje, nawet światło jest nudne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakich to jest materialow ? jesli plyta to dlaczego takie grube topy( wience) maja np grubosc 18 mm ale najlepiej 28 , idac dalej to PCV wyglada inaczej - zle zmapowane masz

blat kuchenny dziwny , blat wyglada jakby byl z PCV z blatow , a przeciez to inna metoda , jest przewaznie wyoblony i laminowany z calosci

z czego zrobiona sciana? bo tak odbija strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:;604375']Z oświetleniem można bardzo dużo zrobić - wierz mi na słowo :)

 

troche fotografuje i wiem ze odwietlenie JEST bardzo wazne, ale skoro to jest dzien to nie chce dawac innych zrodel swiatla ( chyba ze powinienem ).

 

swiatlem zaczne sie bawic, po tym czego nie umiem

 

:;604375']Mam też wrażenie że proporcje troszkę są inne w rzeczywistości.

 

wymiary wziete z kuchni od znajomego ..... odp, moze sie gdzies walnalem

 

 

delf77: To jest szyba (jesli to masz na mysli), a jesli chodzi o sciane to zwykly VrayMtl z difColor. rozumiem, ze czeka mnie jeszcze duzo zabawy z mapowaniem i teksturowaniem.

 

|Nie rozumiem okreslenia

blat kuchenny dziwny , blat wyglada jakby byl z PCV z blatow
thx4comments
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-blat kuchenny wyglada jakby byl z pcv w kolorze plyt mebli , lub jakby byl cienki i nalozony na wieniec-top mebla (top- gorna plyta mebla ) - w realu to wyglada ciut inaczej

-poprawa proporcji niektorych elementow , oraz poprawa mapowania

- jesli na scianie jest szklo - to szklo ciut inaczej odbija , chyba ze to jakies zamatowione jest - patrzac na ujecie 1 to szklo odbija biala sciane, lepiej jakby cos sie dzialo w kawalku pom. kuchni ktorego nie widac a jest odbijane

- swiatlo dzienne ,ok , ale wez pod uwage ze kazdy material inaczej wplywa na swiatlo , jasne rozjasniaja , gladkie odbijaja , czarne pochlaniaja itp ... przydalaby sie kaustyka albo jednak to dodatkowe swiatlo , choc mnie osobiscie nie przeszkadza jak jest , mozna potem krzywymi podrasowac w PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności