Skocz do zawartości

Pytania odnoscie tworzenia w 3D.


VolleyKS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy. Z góry sorka jesli byl takowy temat. I sorka ze dalem topic nie do tego dzialu co trzeba (gdybym sie pomylil). Mam pytania odnosnie grafiki w 3D Max i ogolnie o grafice. Prosze o odp. Szukalem po forum ale nieznalazlem, dokladnych info co potrzebuje.

 

1. np. Tworząc biurko, czy ogolnie wnetrze pokoju,kuchni, salonu itp, to musze np z jednego plejna, kopiowac przedluzac, by uformowa biurko, czy poprostu robie boxa (i to blat biurka), drugi box, to bok itp. I np. na jedno biurko sklada mi sie 4-5box'ów.

 

2. Tworząc twarz, ogolnie organike ślimaki itp. To lepoiej robic to poprzez "rzezbienie" w boxie czy lkepiej to na plejnach jechac., (P.S dopiero poczatkuej w 3d wiec zanim do twarzy dojde to minie troche czasu :P)

 

3. Jak stworze ogolny zarys, postaci (np węża), to potem rozne rysy, szparki itp to w maxie czy w ZBrushu komibnowac? ?(wiem ze trudny ale dam jakos rade)

 

4. Jezeli cos pokrecilem to sorka. Nie gniewajcie sie. Moderatorów prosze o nie besztanie mnie ze pomylilem moze dzial itp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1. i tak i tak jest poprawnie, zależy jak Ci wygodniej

2. i tak i tak jest poprawnie, zależy jak Ci wygodniej

3. i tak i tak jest poprawnie, zależy jak Ci wygodniej

4. besztu besztu.. bardzo fajne podejście prezentujesz. najlepiej napisać "sorki jesli nie ten dział" i mieć wszystko w nosie. a tak nie jest. więc najlepiej następnym razem zastanów się gdzie zapostować zanim założysz wątek a nie pisz "sorka za olewanie regulaminu Waszego forum".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności