Skocz do zawartości

POSTAC 3D - Gally


Gość Mickey Mouse

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mickey Mouse

Witam, pierwszy raz trafiam tutaj ale wyglada sympatycznie.

Nazywam sie Michal, mam 19 lat, studjuje grafike w Brukseli, bla bla bla, lubie frytki, bla bla bla :D.

Oto moj model, jest to postac z mangi Gunnm (w wersji amerykanskiej nazywa sie to chyba \"Battle Angel Alita\").

Pod pasem prosze nie patrzec :D, jest to swierzo modelowane a wiec byla jak.

 

Tutaj fotka3/4 corpusu i glowy, no i maly turn around

 

03-corpus-lores.jpg

 

HiRes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam nowego urzytkownika. Mam nadzieje ze nasze komentarze okaza sie przydatne i Cie zbytnio nie zrażą:)

To zaczynam:

Nie znam tej mangi wiec moze zamiesc jeszcze jakies zdjecia referencyjne.

Pod wzgledem modelu:

Siatka przejrzysta ale malo szczegolowa. Piersi (pozwole sobie od tego zaczac:)) takie troche szpiczaste, sutki za wysoko. Kobitka jest troche garbata. Brak lopatek. Cieniutka szyja. Brak kacikow ust. Broda jakos z tylu w porownaniu do ust i nosa. Nos troche jak u pinokia. Rozumiem ze ucho bedzie pozniej. Posladki wymagaja poprawy. Bardzo podoba mi sie brzuszek.

Nie znam postaci wiec moze niektore z moich argumentow sa bezpodstawne.

Postac troche podobna do tutoriala joanny d\'ark, na nim sie wzorujesz?

Jak sie studiuje w brukseli?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mickey Mouse

Sorry zapomnialem pokazac jak panna wyglada na papierze.

 

 

02-crobard.jpg

 

gally_ref.gif

 

Od tylu

 

corpus 3/4

 

Cala

 

 

Originally posted by aNdREa

Mam nadzieje ze nasze komentarze okaza sie przydatne i Cie zbytnio nie zrażą:)

Po tu pisze :D

 

 

Siatka przejrzysta ale malo szczegolowa.

Jest to pierwszy rzut, na niej bede budowal barsziej szczegulowe cialo (jest to muj pierwszy model plci pieknej wiec nie chcialem sie rozpedzac [dresik])

 

 

Kobitka jest troche garbata. Brak lopatek. Cieniutka szyja.

Plecami jeszcze sie zajmowalem, nie wiem czymu je wogule pokawywalem :|

 

 

Brak kacikow ust. Broda jakos z tylu w porownaniu do ust i nosa. Nos troche jak u pinokia. Rozumiem ze ucho bedzie pozniej.

To akurat taki design jest, mi to sie wrecz podoba.

Za to, duzo ludzi na francuskich boardach mowili mi ze ma lep ufoludka tylko nie potrofili mi wytlumaczyc o co im chodzi. Co o tym myslicie?

 

 

Postac troche podobna do tutoriala joanny d\'ark, na nim sie wzorujesz?
Lokalem od czasu do czasu na siatke Joanny jak robilem korpus (ale i tak tyle razy czytalem tego tutoriala ze na pewno wplynal na moj sposub modelownania [nauka]

 

 

Jak sie studiuje w brukseli?

Spoko, fajnie tu jest, tylko pogoda troche do d... :D, inaczej szkoly w miare na poziomie.

 

Pozdrawiam

 

PS:Sorry za byki jestem bardziej przyzwyczajony do pisania po francusku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Mickey Mouse

 

Za to, duzo ludzi na francuskich boardach mowili mi ze ma lep ufoludka tylko nie potrofili mi wytlumaczyc o co im chodzi. Co o tym myslicie?

 

 

Może przez te duże mangowe oczy, ale rzeczywiście głowę też ma trochę wyrośniętą imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych oczy to racja, tylko, że ja bym powiedział, ze właśnie nie bardzo mango, bardziej w stulu małych szarych ludzików, z czarnymi oczami (bez białek, tęczówek źrenic i innych potrzebnych rzeczy), ja nie mam bardzo wyczucia, ale wydaje mi się, że górna powieka/ górna krawędz oka tworzy taki alienowaty klimat,

 

pozatym usta zdecydowanie nie w klimacie, pasują mi bardziej do jakiegoś tłuściocha/ obżartucha dla podkreslenia jego łakomstwa,

 

polecałbym Ci figurkę Gally jako referencję (żywica, chyba skala 1/8), dużo szczegółów i nawet jak coś to nie było by problemów ze zdjęciem proporcji, a w Brukseli to chyba nie bedzie problemów z komiksowymi gadżetami tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mickey Mouse

Dzieki za rady.

Co do figurynki to taki cos duzo kosztuje :o i wcale nie tak latwo znalesc jakas porzadniejsza (z mangi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe, co do ceny to oczywiście racja, jednak istnieje coś takiego jak podziemie odlewnicze (nie mylić z olewniczym) i oni dość sporo sprzedają na eBay po w miarę rozsądnych cenach, nawet na jakiejś stronie polskiej spodkałem się z recastem figurki Gally za jakieś 85 PLN, ale adresu teraz nie pamiętam, zresztą te figurki wymagają trochę zabawy przy składaniu i dobre wykonanie pojedynczego modelu z sensownym malowaniem to kilka tygodni, więc podejrzewam, że Tobie to i tak na nic, ja jednak za 3-4mc jak będę miał czas pewnie zakupię i sobie złorzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mickey Mouse

Egzaminy tuztuz a ja oczywiscie siedze przed kompem :).

Troche model poszed do przodu, wzielem pod uwage wasze uwagi i oto jak tereaz to wyglada.

 

04-corpus-lores.jpg

 

HiRes

 

http://ibelgique.ifrance.com/gandalflefou/WIP/gunnm/04-head.jpg

 

http://ibelgique.ifrance.com/gandalflefou/WIP/gunnm/04-corpus-face.jpg

 

http://ibelgique.ifrance.com/gandalflefou/WIP/gunnm/04-corpus-back.jpg

 

turnaround video (828 Ko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności