Skocz do zawartości

Łódzka Filmówka again [konsultacje]


Joint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hej, opłaca się zawsze, zależy co przywieziesz, masz jakieś prace plastyczne? Najlepiej duzo to będzie z czego robić selekcję. Nie wiem jak mocna jest Twoja pasja do 3d, ale nie proponuję wychylać się jeszcze w tej dziedzinie bo niebardzo jest to mile widziane. No chyba że masz coś hm "artystycznego" to za duże słowo ale nic z rzeczy typu "hiperrealistyczna kostka lodu" "auto" "wizka" tudzież "miecz świetlny" :D:D takie pierdoły nie przejdą, dopóki nie pokażesz ze jest w nie włożony Twój zamysł (nie w sensie technicznym, ze uUuu jakie to speculary robie) wiesz, chodzi o kreatywność przedewszystkim. Jeżeli masz jakieś swoje gotowe animki, to zapodaj, ale tak jak mowię nic co jest TYLKO efektami specjalnymi, lepiej zeby prace były słabsze technicznie ale z pomysłem, scenariuszem ;) Silny nnasick jest położony na klasyczny rysunek, przydałoby się kilka martwych natur, jakieś modelki czy cuś a reszta to Twoja wyobraźnia. Pozdro

 

Ps: daj znać czy się wybierasz to wpadnę polukać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera... nie mam praktycznie żadnych rysunków..; ofkoz rysuje ale nie jest to mistrzostwo napewno ;/

ale za to fotografii full moge mieć na srode.. ;]

+ cos narysuje + f/x wole nie pokazywac; bo chyba za niski poziom ;/

Dziekuje JmTm00; ale powiedz mi-> interesuje sie sztuką; filmem; grafiką ale 3d nie koniecznie jakos bardzo.. fotografią; (poza tym) tańcem; gitarą; historią; etc.. qrde jaki kierunek byłby mi najbizszy ;/ ? nie wiem czy jestem stworzony do robienia F/x :P Choc gdybym sie dostał; naprawde bym się nie zastanawiał nad inną szkołą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy filmowka w Lodzi ma jeszcze taki prestiz ze ktos z dyplomem z tejze szybciej zlapie prace niz ktos kto uczyl sie "on his own" na wlasna reke i przez czas podobny do trwania studiow cwiczy, pracowaj i sie sam doszkalal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joint jeżeli lubisz snuć intrygi(scenariusze) i siedzieć przed kompem tudzież karteczką duzo czasu to animacja jak najbardziej :] Skoro piszesz o fotografii czemu by nie ona (mamy ten kierunek)

bliska fotografii byłoby też operatorka, ale zastanów się dobrze zanim zaczniesz zdawać....nie to zeby coś ale ktoś moze bardziej chcieć tam zdać, a nie na zasadzie...zdam bo fajna szkoła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu bardzo sie 3d interesowalem; moze nie 3d ale ANIMACJĄ :)

czyli nie bylo by to takie straszne ;)

NA fotografie samą w sobie nie wiem czy miałbym szanse jakiekolwiek; a widze ze na prawie wszystkie kierunki trzeba zdjecia przyniesc; czyli to sie przyda..

qrde; zastanawiam; sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności