Skocz do zawartości

WIP 2D: SkuLLofApocaLypse


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno nic nowego nie wrzucałem z braku wolnego czasu. Postanowiłem wrzeszcie coś umieścić. Jest to moja pierwsza czacha, więc jest to dla mnie coś nowego. Stąd prośba osoby bardziej obeznane o jakieś rady, coby to poprawić trochu dla potomnych ;]. Światło pada z góry i częściowo od strony widza. Starałem się jak najlepiej odwzorować czaszke. Zastanawiam się też, czy nie zwiększyć liczby pęknięć, żeby było więcej szczegółów. W pzyszłości dodam też teksture no i może jakiś fajny, mroczny podpis do tego.

 

skull25pn2.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Zamieszczam małą aktualizacje do pracy, dodałem background z orginalnym tekstem Apokalipsyy według Św. Jana po angielsku Revelation 19:11-20 The Son of God Goes to War. Czacha wymaga jeszcze poprawek więc chciałbym zaznaczyć, ze nie jest to jeszcze koniec pracy. Jak narazie to jest to coś w rodzaju tapety,albo Logotypu, no i ta ki był mniej wiecej pierwotny zamysł ;]. Idzie wiec zgodnie z planem, dzięki za odwied iny i komentarze.

 

skullofapocalypse7uc9.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacha sama w sobie dość ciekawa, ale co miałeś na myśli ,,Starałem się jak najlepiej odwzorować czaszkę" ?? bo nie kumam, chyba nie człowieka...

Zwiększył bym w całej pracy kontrast, i to co Shaggi - za gładko, jakaś chropowata textura by się przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem na myśli czache, która jest dość podobna do czachy człowieka, zwróć uwage na kości policzkowe, skronie, łuki brwiowe, brode, czy zęby są to napewno elementy które ma i człowiek ;], ale też troszke je ubarwiłem, żeby wyglądał troche w stylu Diablo. Zgadzam sie co do chropowatej powieszchni bede musiał nad tym posiedzieć ;]. Dzięki za komentarze. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki shaggi za zainteresowanie ;]. Co do czaszek to myśle, że aż takiego efektu nie osiągne ale z pewnością jeszcze troche dodam chropowatości w niektórych miejscach i może troche zniszczeń. pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności