Skocz do zawartości

Tworzenie linearnych ilustracji


Gość aivin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem i już brak mi pomysłów by go rozwiązać, dlatego proszę o pomoc, gdyż wiem że 3dmax ma jakąś możliwość by go rozwiązać. Problem jest następujący:

Mam zdjęcia i muszę je przerobić na linearne ilustracje. Są tą zdjęcia pewnego urządzenia, jego montażu, a ilustracje linearne mają służyć jako wizualizacja tego jak go zamontować. Coś jak kupiłem sobie regał i teraz 'zrób to sam' - tego typu zdjęcia chcę uzyskać.

Być może można te krawędzie uzyskać za pomocą innego programu, ale wiem że max też to może zrobić tylko jak? Nie chodzi mi oczywiście o filtrowanie zdjęcia (np za pomocą photoshopa czy corela) przez co można uzyskać podobny efekt. Schematy te muszą być bardzo dokładne i szczegółowe.

 

Z góry dziękuje za jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

właśnie chodzi o to by tą ilustracje przerobić, wytłoczyć z niej jakoś krawędzie i to tak by były one potem wektorami. Rysowanie po fotografii odpada gdyż jest to czasochłonne i mało dokładne. Poszukuje metody która zrobi to za pomocą paru/parunastu kliknięć myszki gdyż ilość tych zdjęć nie zamyka się w liczbie 10. Podobno jest to możliwe, ale dla mnie to wciąż podobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności