Skocz do zawartości

Scena 3D: \"Nie zadzieraj z fiskusem\"


Gość Lord Waldo Belhurst

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Lord Waldo Belhurst

Krople tez mi sie nie podobaly, ale nie wiedzialem jak je zrobic wydajnie i dalem zwyklego spraya. Moze znacie jakies sposoby na dobry deszcz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomysl brawa, jednak wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Co to za deszcz wogole ? No i wogole wiele jeszcze rzeczy do ktorych nie chce mi sie rozpisywac. Ale jesli mam juz byc bezwzgledny do samego konca to zrob cos latwiejszego, a bardziej dopracowanego. Wtedy komentarze napewno beda zupelnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Czarny deszcz\" to taki film byl z Douglasem...

Podoba mi sie ciekawy odcien czerwieni tam w tle:) Poza tym modeling karabinu wydaje sie dosyc zaawansowany - czy to Twoja robota?

Reszta technicznie lezy, ale przynajmniej widac jakis pomysl.

Powodzenia zycze wiec!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n o o ! trzeba przyznać że zaszalałeś! :) Jest pomysł! Jest coś, co mozna wyczytać z pracki! Bardzo mnie to cieszy. Co do wykonania... to... hmm... oryginalne :)

szczerze mówiąć kompozycja jest tak śmizsna, ze minęło kilka sekund zanim zauważyłem karabin.. serio... a może ze mną coś nie tak.. tak na poważnie to jest zbyt ciemny w stosunku do pierwszego planu z ptaszorami i dlatego wtapia się w tło.. kilka mocnych blików na metalu by pomogło.

No i ten deszcz, te płomienie w tle... pojechałeś ostro stary! HAHA! fajno :) gratuluję poczucia humoru... i dystansu którego czasami ludzi brak. jaieś 80% ludzi nie wrzuciła by tu czegoś takiego. A ty śmiało i z tupetem. Już cię lubię. Nie tylko za tą prackę ale za samo nastawienie. Big pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Waldo Belhurst

Dzieki. Z deszczem mialem taka sytuacje, ze na tym moim monitorze nie moglem dostrzec calkowitej czerni i dopiero po jakims czasie na lepszym dojrzalem to male \"niedociagniecie\":). Jako, ze kilka godzin sie renderowalo, wlaczylem rano i poszedlem do szkoly, nie mialem jak przerwac i poprawic czegokolwiek. A potem nie chcialo mi sie znowu czekac :). Nastepnym razem popracuje troche nad wykonaniem, mam juz nawet nowy pomysl na scenke, ale to za jakis czas. Pozdrowienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności