Skocz do zawartości

Model 3D: Bardzo Fajny Gnat (BFG :) )


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na wstępie muzę pinformować ,że BAWIĘ się maxem od jakiegos tygodnia(pewnie często to widzicie?)Postanowiłem na początek popróbować swoich sił z bronią (własny projekt ,nie wiem czy sensowny). Model jest skonczony w 60% ,chyba że tak mnie zjedziecie aż będę musiał zacząć wszystko od początku:DNarazie bez mesh smotha. Nawet nei wiem czy dobrZe to robię...poskałdałem go z kilkunastu walców ,boxów i gdzie uznałem za wygodne-extrudowałem i uzywałem symmetry. I w tym momencie mam dwa pytania:

1.czy jest jakas opcja dzięki której mogę umieścić elementy tej broni na jednej osi-by wszystko było równo?

2.Na 3 obrazku od góry widzicie przyblizenie na samą lunetkę...zaznaczyłem jedną ścian ę jako poligo ,następnie zmijszyłem zaznaczenie i extrudowałem do środka ,potem znowu je zmiejszyłem i wysunołem troszke na przód,zmijszyłem i tak aż do uzyskania efektu poniżej...Jak naprawic dziury na krawędziach?Oraz czy jest jakiś lepszy sposób bu stworzyć taki model?

PS: Wybaczcie te \"rendery\" ,ale póki co uzyłem tylko standardowej opcji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wyglada nawt fajnie tylko troche zbyt kanciaty jest... uzyj smootha (nie meshsmootha) wygladzi ci krawredzie troche...

Ta opcja co chciales aby przesunely sie do jednej osi to chyba ALIGN ale nie pamietam (w maxie 5 7 przycisk od konca w standardowym pasku - tym gdzie jest UNDO, REDO MOVIE, RORATE itp.)

 

Zrob ze smoothem... daj jednolity kolor wszystkich czesci, bo troche sie mozna pomieszac :D

 

Fajne .. dokonczysz pracke bedzie ciekawa i ladna tylko zrob cos z tymi KANTAMI i KOLORAMI :D

 

(tak a\'propo to moze ja pokarze moja tworczosc... to bron \"PANTHER GUN\" mojej wlasnej kreacji :D:D:D

 

Tu jest VIEWPORT:

http://piw.net.w.interia.pl/3ds/Panther_gun_VP.jpg

A tutaj RENDER:

http://piw.net.w.interia.pl/3ds/Panther_gun.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności