Skocz do zawartości

Finished 2D: Ecfun - oprawa


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dawno nic nie wrzucalem, bylo troszke pracy. Oto czesc oprawy graficznej, ktora zrobilem na potrzeby aplikacji promujacej Europejski Uniwersytet Dziecięcy (www.ecfun.eu).

 

Na poczatek okladka do plyty:

 

okladka_2.png

 

cd:

 

plyta1.png

plyta2.png

 

i troche graficzki z aplikacji:

 

intro_page_eud.pngbiblioteka.png

czujniki1.pngczujniki2.png

galeria_uczonych-default.png

hol.pngmars.png

oskar-projekt2.PNG

oskar_final_scene.png

pokoj_dla_wtajemniczonych-default2.pngsala_wykladowa-default.png

view1.pngview2.png

wamp.png

 

moze jak bedzie zainteresowanie wrzuce potem kilka animek zwierzatek i screenshotow. sorki za duzy upload;) pozdrawiam.

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A lot of good work:)

Najbardziej podoba mi się planeta i te kratery (wulkany?).

Studencik który wygląda clipart z worda do mnie nie przemawia ale może dlatego że nigdy nie lubiłem tego typu rysunków.

ogólnie na plus, myślę że niejeden dzieciak się tym zajara:)

Z chęcią zobaczyłbym to w ruchu:)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc animki. Bo takie prace robione pod animacje najlepiej wygladaja jak coś sie na nich dzieje. Student jak dla mnie strasznie slaby i równiez do mnie nie przemawia. Rysunek na płytke cd klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, dzieki.

janko1987: no masz racje, lepsze efekty daje kontur w tym samym, ale ciemniejszym kolorze niz po prostu czarny, ale chcialem zeby to jakos nawiazywalo do portalu (tam sa czarne kontury). zreszta caly czas sie czlowiek uczy, a ten projekt pierwszy z tego rodzaju robilem.

 

z animkami niestety troche slabo, nie mam tego we flashu, wiec na szybko cos wygenerowalem, zreszta animatorem jestem marnym, wiec nie ma co ogladac ;) byc moze za jakis czas bedzie to mozna gdzies online pobrac jako flashowa aplikacje (bo to raczej luzno bedzie rozpowszechniane), to bedzie mozna w calosci zobaczyc jak to dziala. i jeszcze jak to wyglada na zywo:

ecfuncd.jpgoskanim2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jesli mozna chcialbym Was prosic o udzial w konkusie portalu http://www.scene.pl, zostal niecaly miesiac i przydalaby sie wieksza frekwencja. dla wiekszosci z Was to nie jest duzy wysilek machnac jakas fajna pracke, a konkurs na tym niewatpliwie skorzysta i mozna wygrac pewne nagrody.

 

link: http://www.scene.pl/index2.php?f=gfxcompo

 

i graficzka frontpage'owa, ktora zmontowalem ze znanych scenowych pickow dla zachety:

 

banbig.png

 

pozdrawiam i zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności