Skocz do zawartości

WIP:mściciel


mnemon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

osobiście nie lubie takich rozmytych(no chyba ze tak jak gurth to robi) ale to drugie całkiem fajne... pasuje...

a co do pierwszego to co on ma takie różnej wielkosci dłonie? az taki skrót to to nie jest... prawa za duza, górna partia nóg za krótka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim powinienes unikac cieniowania czarnym.Unikaj jak ognia. Przyjrzyj sie rozkladaja barwy w roznym swietle i jak wygladaja cienie. Kolor staje sie przez to monotonny, brakuje jakiejkolwiek reakcji otoczenia na swiatło. Dla przykładu podłóż sobie pod reke kolorową kartke papieru, i przyświec na reke od góry z ukosa jakkolwiek,i popatrz ile masz cienia na rece od dołu gdzie teoretycznie powinno byc ciemno. Poza tym staraj sie łamac kolory. Pracuj i maluj sporo, przede wszystkim obserwuj. No to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego już nie zmienisz, ale te buty muszą być cholernie niewygodne, jak on zgina kolana?

 

Powinienes teraz \"wyciosać\" krawędzie, bo za bardzo to wszystko rozmyte. W sumie jak pójdziesz w dobrym kierunku to myślę. że bardzo fajna praca może wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...mi sie podoba:D ..fajnie że rozjaśniłeś scene...tełko tesh nie głupio wyszło...ale przyczepie sie do coloru skina oraz perspektywy elementu w środku prawego(z mojego widoku) guna :)

i mógłbyś jeszcze dopracować tą białawą obwódkę do okoła sceny :)

 

pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia wersja fajna. Też mi się podoba. Dobrze, że rozjaśniłeś całość. I fajne buty się też zrobiły.

 

Przyczepiłbym się tylko do gun\'a w prawej dloni. Zobacz, że jest jakby złamany (zła perspektywa względem dłoni) i gun jest ostry a dłoń rozmyta. No i jeszcze głowa jest chyba za mocno sharpenem potraktowana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności