Skocz do zawartości

Vray Error 126 inny


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zainstalowałem vray 1.5 final i usunęłem go, jednak przy starcie maxa ciągle wywala mi błąd że korzysta z vrender90.dlr (foto).

 

Odinstalowanie i zainstalowanie maxa-nie pomaga

Usunęłem pliki vray i vrender z rejestru- też nic

Jakieś sugestie?

 

>> a na przyszłość w systemie winVista w standardowych ustawieniach w okienkach nie pokazują się wszystkie obiekty.

Czyli usowając plik vrender90.dlr z max 9/plugins usówałem go z widocznego folderu, ale kiedy brałem z jakiegokolwiek programu polecenie file-open to w tym miejscu "max 9/plugins " system dalej widział plik "vrender90.dlr" , z którego także musiałem go usunąć i teraz wszystko gra.

Skrot: Należy usunąć plik z normalnego trybu i z okienka np: file-open-"plik" :)

P.S. Wydaje mi się, że ma to związek z ograniczeniami admina tego systemu, gdyż domyślnie kożysta się z konta usera a nie administratora

Edytowane przez gregorjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

 

1. Wejdź do folderu C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 9\plugins i ręcznie usuń plik vrender90.dlr bo wygląda na to że deinstalator tego nie zrobił.

 

2. Wejdź do folderu C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 9\ i poszukaj pliku plugin.ini otwórz go w notatniku i usuń wpisy:

 

[Directories]

V-Ray main plug-ins=C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 9\plugins

V-Ray additional plug-ins=C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 9\plugins\vrayplugins

 

Innych pomysłów już nie mam (chyba ze Format c:\ ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności