Skocz do zawartości

Wiz 3D: Dom z Planu archi


Jacek88z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od jakiegoś czasu robię sobie wizke domu naraziemam tyle jestem początkującym :P wiec ja już zaczniecie mnie besztać :P to proszę delikatnie :D

Wszytko robię w realnych wymiarach mam zamiar jeszcze jakoś fajnie to dekoratorsko zaprojektować ;]

Edytowane przez Jacek88z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam pytanie chce zrobić Roletę z Materiału do kuchni zrobiłem taki układ do tkaniny. Czytałem ze muszą być porobione blokady dla tkaniny żeby ładnie się układała ,ale nie mam pojęcia jak to wszystko dopasować żeby otrzymać właśnie taki efekt jak na zdjęciu... Pomocy Rodacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ościeżnica okna chyba jest za wąska, klamki okien zdecydowanie za małe. A tak to spoko, mało narazie.

 

 

wszystko robię z planu pod wymiar cale okno ma 151cm a co klamek to maj 9cm i tak jest u mnie zrobione :)

 

A co do światła to fakt, kombinuje z tym światłem ale złudzenie może tez być takie dlatego ze ściany są kremowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno i szaro, ale to pewnie dlatego, że nie ma wszystkich materiałów. Co to jest nad oknem, to co tak świeci? Ledwo co płytki na podłodze widać. No i ten widok za oknem jakoś mi nie pasuje, jakby nie zgadzały się perspektywy. Ale modeliki fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewno plus średnia ilość lakieru ;]

 

mam mały błąd :/ na suficie dodałem kawałek pod oknem i mi się coś takiego zrobiło :/

 

a to co jest za oknem będzie inne tyle ze wpisałem w necie coś i wybrałem byle szybciej :)

 

Ps: Jak wstawić na forum Wiz żeby wyświetlałą się normalnie na forum a nie w załączniku ?

Edytowane przez Jacek88z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Jak wstawić na forum Wiz żeby wyświetlałą się normalnie na forum a nie w załączniku ?

 

wrzucasz na jakiś serwer np. tinypic.com i bezpośredni adres do obrazka dajesz w tagi IMG, czyli, np. [.IMG]adres_obrazka[/img.] (bez kropek w nawiasach kwadratowych!) lub po prostu kopiujesz i wklejasz link, który ci sie wyświetla w przypadku tinypic w okienku "Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw kadr i ustawienia kamery, bo wszystko jest przekrzywione. Przydały by się jakieś kafelki na podłodze i popracuj nad oświetleniem. Za oknem przydało by się coś jeszcze bardziej 'naturalnego'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś jednak się nie zgadza z proporcjami; jeśli porównasz szerokość kuchenki z wielkością kafelków na podłodze ( 32 cm jak piszesz) to wyjdzie Ci ok. 45 cm; a powinno być minimum 60 cm. Chyba, że się mylę... Blat kuchenny chyba też za nisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności