Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Witajcie,

 

Poszukujemy bardzo oryginalnego projektu architektonicznego powstałego w ramach pracy magisterskiej lub doktorskiej na podstawie którego można "zbudować" budynek pozwalający na ekspozycję malarstwa.

Budowa tego budynku zostałaby wykonana naszymi (lub wspólnymi) siłami w SecondLife dzięki czemu architekt mógłby prezentować swój projekt swoim potencjalnym klientom, w trybie jaki umożliwia to SL. Budynek powinien posiadać metraż od 300 do 1000 metrów. Wszystkie pozostałe parametry ustalone zostaną w bezpośredniej komunikacji.

 

Informujemy, że nie będziemy rościć sobie żadnych praw do projektu i chcemy aby współpraca miała charakter wzajemnej wymiany barterowej - architekt dostarcza projekt, my go implementujemy (posiadając prawo jedynie do implementacji projektu) i korzystamy w świecie wirtualnym, architekt prezentuje swoim klientom/partnerom swoją pracę.

 

Galeria sztuki którą reprezentuje znajduje się tutaj: http://www.artde.lu lub http://www.artde.lu/pl

 

Z racji naszego profilu działalności, staramy się rozwijać w kierunku internetowej prezentacji dzieł.

 

Prosimy o zgłoszenia na email: [email protected] . Okres selekcji projektów będzie trwał do 15 sierpnia 2008.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do bezpośredniego kontaktu.

 

Galeria Art de.lu

  • Wyświetleń 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.