Skocz do zawartości

Projekt okładki magazynu


Czy kupiłbyś Blender"UP?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupiłbyś Blender"UP?

    • Tak
      2
    • Nie
      4
    • Zastanowiłbym się
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zrobiłem dziś okładke magazynu wymyślonego przeze mnie dotyczącą Blendera 3D . I stąd mała ankieta . Czy jeśli korzystałbyś z Blendera to kupiłnyś ten magazyn? . Ma on sprawdzić jak podoba się ludzią moje projekty bo wiadomo , że okładka jest ważną częścią sprzedaży . Nazwy , niektóre imiona są przypadkowe . Jest to mój pierwszy taki projekt . Oceniajcie , krytykujcie , podpowiadajcie co można zmienić

Lepszy efekt kolorystyczny magazynu doznacie mając ciemne ustawienie monitora . Lub przechylając monitor notebooka

 

//obrazek usunięty ze względu na złamanie praw autorskich//

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

top okladki jest absolutnie nie do przetrawienia. dol jest w miare poprawny.

nazwa magazynu jest calkowicie nieczytelna i niewidoczna, wywal ten monitorek i powieksz nazwe

z checia bym sie dowiedzial za to jak wymodelowac tego cyborga w 50 min :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ikony są w pełni legalne . Obrazki z działu artykuły wziąłem z google i myślę , że można ich używać bo nie są one chronione prawami autorskimi (głupie by to było gdyby logo Autodesk zastrzeżone by było:) . Zapewne zastanawia cię skąd wziąłem tapetę robota . Z portalu internetowego z tapetami skąd można je pobrać i wykorzystywać w pełni legalnie ponieważ nie mają praw autorkich . Nie było by ich tam wtedy . Myślę , że to wyjaśnia wszystko. Gdyby były jednak jakieś zastrzeżenia nadal to piszcie na PW . Potwierdze wszytskie źródła.

 

Robot:

efb03720a7473f78.png

Ikony:

Znalazione na portalu z ikonami . Niestety portal ten zmienił się i ma inną strukture . Ikony z tego co pamiętam miałem na komputerze i sciągałem je ze strony gdzie każdy użytkownik ma swój profil i udostępnia download do plików .

Edytowane przez Iker Eastern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ikony są w pełni legalne . Obrazki z działu artykuły wziąłem z google i myślę , że można ich używać bo nie są one chronione prawami autorskimi (głupie by to było gdyby logo Autodesk zastrzeżone by było:) . Zapewne zastanawia cię skąd wziąłem tapetę robota . Z portalu internetowego z tapetami skąd można je pobrać i wykorzystywać w pełni legalnie ponieważ nie mają praw autorkich . Nie było by ich tam wtedy . Myślę , że to wyjaśnia wszystko. Gdyby były jednak jakieś zastrzeżenia nadal to piszcie na PW . Potwierdze wszytskie źródła.

 

Robot:

efb03720a7473f78.png

Ikony:

Znalazione na portalu z ikonami . Niestety portal ten zmienił się i ma inną strukture . Ikony z tego co pamiętam miałem na komputerze i sciągałem je ze strony gdzie każdy użytkownik ma swój profil i udostępnia download do plików .

 

ech... zgodziłem się na ten wątek tak jak mi pisałeś na PM.ale nie zwalnia Cię to z poprawnego tytułowania wątków. popraw to inaczej temat wyląduje w koszu.

 

co do praw autorskich: mogę Cię w 100000% zapewnić, że każda grafika jaką znajdziesz na google posiada prawa autorskie. Nie możesz ot tak sobie wziąć z google'a obrazka i wcisnąć go do swojej pracy! ikony etc tak samo. to, że ktoś publikuje i pozwala zassać ikonki nie zwalnia cię z obowiązku kontaktu z autorem pracy i z zapytaniem czy możesz wykorzystać te ikony do swojego projektu.

 

tak samo prawa autorskie do tapet. niestety też łamiesz prawo dalszej publikacji. możesz wykorzystać robota do celów ozdobnych (na pulpit) ale nie możesz już wsadzać go do swojej pracy bez zgody autora.

 

ni mniej ni więcej praca jest plagiatem niestety. chyba, że masz zgodę autorów od ikonek, robota oraz zgodę koncernu Autodesk na wykorzystanie ich loga.

 

obrazek usuwam, wątek zamykam, daję także kartkę za łamanie praw autorskich.

 

proszę o kontakt na PM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności