Skocz do zawartości

Wyłączone rysowanie?


Desert Comer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przy tworzeniu obiektu, chciałem coś jeszcze dorysować, ale okazało się, ze mam wyłączone rysowanie linii, i w ogóle rysowanie wszystkich obiektów (koła kwadraty - wszystko).

I tu moje pytanie CZYM się włącza/wyłącza obsługę rysunku, musiałem coś niechcący wcisnąć,pytanie tylko - co.

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli klikasz unhide all i naciskasz tak i nadal nic ci się nie wyświetla, to w takim razie nie są warstwy.

Co innego, jeśli np. zaznaczyłeś "nie pytaj nastepnym razem" i NIE.

 

Na górnym pasku masz takie karteczki jedna na drugiej - "Layers manager"

Po kliknięciu pokażą ci się wszystkie warstwy w scenie - zrób wszystkie widoczne.

Jeśli to nie to - to zabijcie mnie - nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak powiedziałeś, no i rzeczywiście mogę rysować, wszędzie poza okienkiem na którym mi zależy tzn. widokiem z lewej ; ) Kiedy rysuję w jakimś innym okienku to kreska mi sie pojawia we wszystkich nawet w tym od lewej, ale no bez przesady jak pracować to dokładnie i wygodnie ; ) Pokombinuję, a może komuś coś przyjdzie do głowy w tym czasie.

Dodatkowo jeszcze takie pytanie, jestem w trybie edit patch, i kiedy chcę przejść do Line->Vertex wyskakuje mi komunikat informujący o tym, że podległy modyfikator to Edit Patch i jeśli przejdę do innego, to mogą wystąpić niepożądane efekty, no i chciałbym wiedzieć jak wyjść z tego modyfikatora, lub po prostu jak mogę równocześnie z tamtym używać line.

Edytowane przez Desert Comer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia wersji windy czy programu, kiedy odpaliłem nowy plik, to wszystko juz działało spokojnie, z tamtym też już sobie poradziłem(po prostu narysowałem w innym okienku stale nadzorując w widoku z boku), teraz bardziej bym chciał wiedzieć jak wyjść opcji edit patch, bo kiedy chcę przejść do line->Vertex, to otrzymuje komunikat o treści: "aktywny modyfikator to edit patch, jeśli przejdziesz do innego modyfikatora do mogą wystąpić niepożądane efekty [...bla bla bla]" no i chciałbym wiedzieć jak sobie z tym radzić, tak na przyszłość, jeśli bym miał tego typu problem.

Z góry dzięki

Numer z opcją "disabled" nie działa ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności