Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ferrari Enzo


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

Jako ze ostatnimi czasy zajmowalem sie glownie 2d i w sumie udalo mi sie osiagnac poziom prezentacji aut w tej kategorii w sposob z ktorego jestem nawet zadowolony mysle ze nastal teraz najlepszy moment zeby przesiasc sie troche na 3d, wkoncu fajnie byloby przeniesc swoje wizje w 3d nie?:) Padlo narazie na maxa, w przyszlosci rhino no ale nie planuje bo zwykle wtedy nic mi z tego nie wychodzi:)

 

Fakt moglbym wymodelowac jakies swoje auto, ale narazie nie czuje sie zbyt mocny w te klocki wiec zeby nauczyc sie wiecej zakladam watek. Oczywiscie licze na wasza pomoc w razie jakis problemow:)

 

 

 

Po kilku godzinach modelowania widze ze jak na poczatek wybralem sobie chyba troche za trudne auto ale co tam, zaczelem wiec skoncze. A dlaczego enzo? poprostu na zywo i na fotkach wyglada niesamowicie a ze w totka nie gram to raczej nigdy mi sie juz go nie uda odkupic od szczesliwych posiadaczy:)Wiec dlaczego by nie miec swojego, chociazby w 3d:D

 

poki co mam tyle i wciaz poprawiam kilka miejsc w siatce, wiec to co pokazuje ulegnie jeszcze zmianom w kilku miejscach:)

 

 

 

4copych8.jpg

 

15521218ra6.jpg

 

51374930cg2.png

 

69241902kl1.jpg

Edytowane przez miwt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czesc, sorry ze post pod postem ale potrzebuje waszej pomocy

 

szukalem w sumie troche miejsca na forum gdzie mozna byloby o tym napisac ale nie znalazlem wiec pisze tutaj. Dzisiaj wlaczylem komputer i chcialem wlaczyc maxa 9, a on poprostu odpala sie do pewnego momenu i potem sie wylacza:/ W sumie to nie wiem co sie stalo bo wczoraj nie bylo zadnego problemu, przy wczorajszym zapisywaniu nie wyskoczyl zaden blad a dzis poprostu program sie nie odpala (ani savy ani sam).

 

Spotkaliscie sie z czyms takim wczesniej i jak to rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom. ja sie z tym spotkalem. przywrocilem bodajze system z ostatniego backupa jakiego mialem. wszystko mialem i max chodzil normlanie. pozdrawiam.

 

wylaczalo sie u mnie podajze jak ladowalo cos od mentala. no ale chodzi do dzis.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a jesli przed tym problemem nie mialem zadnego programu do robienia backupa bedzie sie dalo nadal to zrobic? no chyba ze to sie nie robi programem, pytam bo nie jestem zbytnio w temacie w tych sprawach.

 

ps. thx za szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności