Skocz do zawartości

fotografia:wiggles


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pierwsze i drugie z motylkami swietne. Kolory, kadr bomba.

 

"Duchy" troche za malo tajemniczne. Jesli te wnetrza mialy byc jedynie tlem dla postaci to jeszcze by sie wybronily gdyby postacie mialy wiecej wyrazu. Moze kilka na raz, przenikajacych sie itp. A jesli glownym tematem sa same wnetrza, to takie czernie i przepalenia jakos do mnie nie przemawiaja. Generalnie za malo tam nastroju, jakiejs tejemnicy, przekazu.

 

W pierwszym zdjeciu samochodu fajne jest zestawienie wyostrzonego drzewa, dymu i jaskrawego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makra ciekawe, chociaż osobiście jedyne co mi się podoba w makrach to naprawdę solidne światło i detal. u Ciebie światło jest ale detalu jakby zabrakło.

 

duchy bardzo naciągane. milion razy wałkowany temat, który można rozegrać na miliony innych ciekawszych sposobów.

 

rajd... kiepsko. niestety. mniejsza GO albo ostry samochód na poruszonym tle - to co innego. a tak... wyglądają jak fotki w stylu: "byłem na rajdzie ale mi się nie chciało".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zdjęciach makro bardzo ładne kolorki zabrakło jednak ostrości tam gdzie być powinna. Seria z duchami niestety nie jest zbytnio przekonująca. Pomijając dość mocne przepały, głównie na jedynce to same duchy są, że tak powiem mało duchowate. Prrzydałby się naprawdę długi czas ekspozycji lub opcja wielokrotnej ekspozycji, wtedy finalny efekt powinien być o niebo lepszy. Jakiś odpowiedni ubiór pogłębiający klimat zdjęcia również by nie zawadził;) Na plus lokalizacja, fajne ruinki dające dużo możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności