Skocz do zawartości

Wip 2d: Nieumarły [Sormithiar Projekt]


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam jako Wip`a ponieważ zamierzam go poprawić pod kontem waszej krytyki; Korzystałem z refek [zbroja i uzębienia], cała reszta z łepetyny ;-p. Zacząłem od szkica, w rysunku był powarzny błąd który zauważyłem praktycznie przy końcu pracy nad obrazkien; po przerzceniu w poziomie. (głowa była nie symetryczne, zamiast narysować całą głowe od razu i później pomyśleć nad miejscami gdzie odsłonić czaszke, to ja maznąłem najpierw oko i nos i od razu czache). Nakombinowałem się jak głupi filtrem liquify; mam nadzieje że napisałem to dość jasno i zrozumiecie ...

nieumaryrazcopyci5.jpg

zbliżenie:

nieumarykadroi3.jpg

Projekt zrobiony dla powstającej gry via http://www... jak ktoś chciał by się dołączyć do teamu to zapraszamy, grafików nigdy za mało...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no tych bledow niestety jest cala masa;/ bark mu wrasta w szyje,wogole anatomia lezy;/ calosc plaska,no i te efekciarskie oswietlenie;] wyglada to jakby kilka malych lampeczek oswietlalo niektore punkty ciala,a nie jedno zrodlo...znajdz jakas refke,a najlepiej sam zrob sobie fotke w takiej pozie, porownaj i szybko zobaczysz co i gdzie lezy;]

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności