Jump to content

Recommended Posts

Angielska firma VirtualViewing z siedzibą w Łodzi, dynamicznie rozwijająca się firma interaktywna z zapleczem międzynarodowym, w związku z powiększeniem zespołu poszukuje osób na stanowisko:

 

3D MODELLER

 

(modelowanie/teksturowanie)

 

Do modelowania LOW i HIGH POLY produktów.

 

Jeżeli nie są Ci obce takie pojęcia jak UVW Mapping, LOW i HIGH POLY, przygotowanie tekstury ze zdjęć referencyjnych w PHOTOSHOP'ie, wypalanie tekstur, a modelowanie obiektów to dla Ciebie bułka z masłem, to napisz do nas jak najszybciej.

 

Poszukujemy osób głownie na prace zdalną z okolic Łodzi lub w samej Łodzi, jednakże nie wykluczona praca w siedzibie firmy (jesteśmy elastyczni).

 

Przy pracy zdalnej będzie wymagane spotkanie raz w tygodniu w naszej siedzibie firmy (briefing).

 

Oferujemy: ciągłą ofertę produktów do modelowania oraz stałą współpracę, dobre wynagrodzenie, które zależy tylko od Twojej pracowitości (freelancer), umowa zlecenie lub umowa o dzieło.

 

Oczekujemy: Znajomości technik modelowania, teksturowania i mapowania. Znajomości oprogramowania 3Ds Max 9, Photoshop lub inny program do obróbki tekstur.

 

Charakter pracy: Praca polegać będzie na pobraniu zdjęć produktu do modelowania, przygotowanie tekstury ze zdjęć, modelowanie obiektu (poziom produktów łatwe i złożone).

 

Dalszych informacji udzielę mailowo zainteresowanym osobą.

 

Swoje portfolio oraz CV proszę przesłać na adres: marcin (dot) miechowiak (at) virtualviewing (dot) co (dot) uk wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej

ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133

poz. 883 z późn. zm. )

 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z tylko wybranymi osobami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy