Skocz do zawartości

Obiekty 3d :Nordmarians Team


Gość Kudlik

Rekomendowane odpowiedzi

Nordmarians Team to grupa modderska gry Gothic założona przeze mnie czyli Kudlika... Pracujemy nad modem Tajemnice Nordmaru, a prace przebiegają dosyć pomyślnie... Dosyć, bo brakuje nam grafików 3D... Dlatego chciałbym was prosić drodzy graficy o pomoc. A oto co wykonywalibyście u nas jako 3D:

- Budynki

- Miecze

- Botanika

- Mury oraz Palisady

 

Jeżeli nie chcecie pracować na stałe a jedynie pomóc w wykonaniu kilku modeli - również zapraszamy

 

Kontakt:

- Gadu-gadu: 9158676

- Skype: kudlikojtek

 

A teraz nasze prace:

 

screen2oa5.png screen1jn1.png screen4fl8.png miniaturka12312ox1.png

 

nie jest tego za dużo aczkolwiek coś jest - prace w Gothicu mogą miec maxymalnie. Pozdrawiam i proszę o Pomoc

Edytowane przez Kudlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pokaz siatki tych modeli. Macie jakas stronke odnosnie tego waszego modu? Wiem ze dopiero szukacie ludzi no ale cos chyba zrobiliscie juz by czyms zachcecic innych? Jesli macie juz poczatek tego moda nawet na gotowych modelach no to moze nawet i ja bym sie zainteresowal. Wsumie to wszystko zalezy od tego co juz macie, co chcecie zrobic i czego wymagacie od grafikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy stronę: oto ona: www.nt.gothic-zone.info jest bez designu ale to już mam nadzieję wkrótce - właściwie mamy ludzi a jedynie potrzebujemy grafików 3D - zrobione mamy tak: 3 nowe obozy, ok. 15 nowych zbroi - zmiana textur bardzo bogata fabuła, spora część scenariusza oraz trochę bajerów w 2D...

 

Edit:

Siatka:

dommyliwskimaybu1.th.png domekal0.th.png karczmasiatkask8.th.png fullvn9.th.png stranicanz4.th.png

Edytowane przez Kudlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem Ponownie napisać - aby było to widoczne - Poszukujemy człowieka od texturowania! Graficy 3D - dobrzy również się przydadzą ale głównie prosimy o pomoc dobrych gości od texturowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności