Skocz do zawartości

Białystok | Meeting zakończony!


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siwego ani trośka nie ma bo oni mieli aparaty :D Może jak się uda kolejny meeting to bedą jakieś nasze. Ale kolejny meeting koniecznie w tym składzie albo większym! :D z moimi zdjęciami był problem do pobrania więc reuploaduje http://www.speedyshare.com/853573436.html (nie no ja zawsze mam problemy z hostingiem... :/ ) Ci co nie byli niech żałują :)

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak koniecznie ale teraz to ja pie.. zostaje na noc w bialym i nie kieruje dosc mek :] ekipaq wypeas ludzie super nastepnym razem pewnei bedzei nas wiecej i trzeba sie wybrac na zwiedzanie Ever :]

walsnei zadnej fotki trosika i siwego ;]

ps

siwy a my itak musimy sie na whisky ustawic :]

pamietasz :P

Edytowane przez demigod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak koniecznie ale teraz to ja pie.. zostaje na noc w bialym i nie kieruje dosc mek :] ekipaq wypeas ludzie super nastepnym razem pewnei bedzei nas wiecej i trzeba sie wybrac na zwiedzanie Ever :]

walsnei zadnej fotki trosika i siwego ;]

 

nie kumam - coś ci się na klawę wylało i zwarcie masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj Panie Piksar leki zwarcie mam bo teraz z kumpel siedzimy i odbijam sobie wyjazd bo bylem kierowca wiec moze leko cos nei jasno pisze a przeklenstw nie mozna uzywac wiec rozumiesz a pytales sie o lotnisko jak szlismy do knajpy to lecial jakis dwuplatwoiec myslieslimy ze to Ty ale jakos cie nie widac bylo wiec nie doleciales :]

moze nastepnym razem bedziesz

oki koncze klikanie bo juz mi sie klawiatura zlewaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że zlot wypalił. Mi się nie udało zorganizować wolnego popołudnia a poza tym mam słabą wątrobę ;)

everów już nie ma na warszawskiej , elektrownia ich pogoniła na peryferie bo jak włączali renderfarmę to oświetlenie św. Wojciecha przygasało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności