Skocz do zawartości

Layout: klim-bis


Liber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta niby gwiazdka na strzalce w logu mi sie nie podoba, w ogole tam nie pasuje.

Pozatym jakas dziwna linia z tej strzalki wystaje.

Jak masz belke z menu to nad nia sa jakies paskudne biale paski - nie wiem po co one tam.

Jak w menu masz "klikniety dzial" to ten pomaranczowy blok od gory moglby byc bardziej blyszczacy, bo tak to jest na samej gorze pasek pomaranczowy a pozniej dopiero gradient w dol.

Pozatym moze bardziej wyrazisty ten pomaranczowy znajdziesz, bo ten jakis taki blady.

Miejsce, gdzie pojawia sie to najwieksze zdjecie (pod menu) moglbys troche rozciagnac na gore, tak aby zajmowalo troche miejsca tej belce z menu, a nie sie tak brzydko konczy rowno z linia, i moze je troche obrocic o pare stopni.

"real test of logo" ? chyba chodzi o real taste of logo.

I ta linia oddzielajaca gorna czesc z tekstem na stronie (linia z gradientem od czarnego przez szary do bialego) jakos mi tam nie pasuje, ale to moze tylko moje prywatne "widzi mi sie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczna wersja:

http://www.elbr.ovh.org/klimbis/layout3pp2.jpg

klient przyjal bez poprawek

 

Knysha - wiem, wiem tekst powinien byc czarny na zoltym kwadracie, ale ten kwadracik bedzie sie tylko pokazywal, gdy bedziesz na niego najezdzal. Tak strasznie niewyraznie to chyba nie jest;d

whitespace? pracuje nad tym;D

n0xx - odnosnie tego topu to nie chcialem robic go pod wzor. Sprobowalem czegos nowego, spodobalo sie klientowi i jest git;D

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności